Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Piros kiütések az arcomon. Ez...

Piros kiütések az arcomon. Ez mi, és mitől lehet? (kép)

Figyelt kérdés

2-3 hete kirándulni voltam az osztályommal Balatonalmádin,már másnap kijött rajtam ez a kiütés. Szerintem a kaja miatt lehetett,ugyanis szépen mondva elég s*r volt. De akkor még csak egy kicsit jött ki az államon. De most már az orromnál is van és a szám felett. Nagyon csúnya,és utálom. Ma is mentünk volna bőrgyógyászatra,de nem volt rendelés. Holnap is nézünk egyet valahol máshol, én még a héten megakarom tudni mi ez, és minél előbb szeretném,hogy elmúljon. Nem akarok miatta sehol sem mutatkozni. Eddig semmi probléma nem volt a bőrömmel, amióta kirándulni voltam kipattogtam. De nem csak én, az egyik barátnőm is. De neki mázlija van,nem olyan feltűnő helyen mint nekem. Kérlek segítsetek, hogy mi lehet ez. Nagyon fontos lenne, képet is linkelek,hogy lássátok hogyan néz ki.


Talán ekcéma lehet? Mert valahol ilyen száraz, hámlik, vagy nem is tudom. Kiskorom óta ekcémás vagyok,de csak a hajlatomnál volt, és ritkán jön ki.

[link]

Előre is köszönöm aki segít!:):/



2012. aug. 9. 14:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát sztem ez kaja! Bár én mennék orvoshoz! ekcéma nem azért ennyire ne ilyedj me !! Am nagyon széplány vagy így képről nekem bejösz!!
2012. aug. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.:) De pedig ez egy eléggé előnytelen kép rólam.:D Egyébként így nézek ki:

[link]

2012. aug. 9. 14:23
 3/4 anonim ***** válasza:
cukker :D
2012. aug. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi(:
2012. aug. 9. 14:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!