Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » /Garnier BB cream/Normál vagy...

/Garnier BB cream/Normál vagy világos?

Figyelt kérdés
Szóval tegnap vettem egy garnier bb krémet(olajmenteset) a Rossmanban. És láttam,hogy két sorba voltak és aalájuk volt írva az ár és hogy normál vagy világos.Persze én normált akartam venni,és el is hoztam egyet. Itthon kibontottam,és láttam hogy a krémre az van írva,hogy light. Akkor a világosat hoztam el véletlen?:/ A normál sokkal sötétebb. ÉS ha télen használnám,mert úgy soakt világosodik a bőröm,úgy már jonn lenne ? Bocsi a kicsit hülye kérdésért!

2012. aug. 8. 14:40
 1/2 anonim ***** válasza:
A light a világos, de hidd el, sokkal jobban jártál szerintem vele :) Nekem kreol bőröm van és így használom a light-ot. Teljesen belepasszol a színembe.
2012. aug. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

*sokat * jobb

Köszi a választ,remélem :/

2012. aug. 8. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!