Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen színű lehet a póthajam?

Milyen színű lehet a póthajam?

Figyelt kérdés

sziasztok.van egy póthajam , és nem tudom eldönteni hogy barna vagy vörös.. színskála kódját vagy miét sem.

na szóval. 35-40 cm ha számít,és a vége vörös ez biztos,olyan mahagóni árnyalatú (lehet hogy az is de mivel csak képpel tudtam összehasonlítani nem merem biztosra mondani)

viszont feljebb a tövénél már már szinte barna,de ha jobban megnézi az ember,itt is talál per vannak vörös szálak. gondoltam lefényképezem de nem tudtam jó fényviszonyt teremteni ami jelen esetben fontos.

tehát,ha valaki jártas a hajszínekben,annak valami ötlete? vagy ha nem is,akkor vörösesfele hajló barna hajszín kód vagy név? vagy barnafele hajló vörös?

(hasonló hajfesték színt 4.6 ost néztem de csak igy látásra)



2012. aug. 7. 06:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Kellene róla kép,igy nehéz mer 1000 fajta vörös meg 1000 fajta barna van.....
2012. aug. 7. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

a vége:

[link]


a csatoknál:

[link]

2012. aug. 7. 07:14
 3/7 anonim ***** válasza:
Milyen fajta festékkel szeretnéd festeni? dobozossal vagy fodrász festékkel?
2012. aug. 7. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
[link] 5/6?
2012. aug. 7. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

teljesen:

[link]

2012. aug. 7. 07:33
 6/7 A kérdező kommentje:
5 per 6 !! igen ez az :DD tudtam hogy valami átmenet :3 nagyon szépen köszönöm :3
2012. aug. 7. 07:35
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs mit :-)
2012. aug. 7. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!