Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajat vágassak a...

Milyen hajat vágassak a hosszú hajamból?

Figyelt kérdés

Az a baj, h nagyon dús a hajam és kicsit hullámos, és ha megmosom még egy hétig ilyen szénakazal, össze-vissza áll.

Kiengedni nem szeretem, csak ha bulizni megyek.

Szeretnék neki vmi fazont vágatni, ami feltűzve is jól néz ki, ez lehet úgy, h simán összefogom vagy felcsatolom stb, de azért leengedve is.


Volt frufru-m de most megnövesztettem, nem áll jól, mert oldalt van a forgóm és így mindig "becsavarodott". Az oldal frufru viszont tetszik, az ilyen fajta: [link]


Vkinek van ötlete milyen legyen? Képet tudtok linkelni?


2012. aug. 7. 00:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem vágass egy mély V -t. A fedő tincsek mondjuk legyenek rövidebbek és az alatta lévő tincsek mindig egy kicsivel hosszabbak, Így ,ha felkötöd sem lesz olyan random kinézete, mert mégis szabad. Előről valami ilyesmi:

[link]


De ez is nagyon jól néz ki.:


[link]


Ez az én véleményem.:)

2012. aug. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!