Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ricinusolaj használata után...

Ricinusolaj használata után használhatok hajbalzsamot is?

Figyelt kérdés
Nem lesz így zsíros a hajam? köszönöm a válaszokat.

2012. aug. 6. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Használhatsz, de nincs túl sok értelme, mivel magában az olajban benne vannak a hajadnak szükséges vitaminok. Mindenesetre ha szeretnél használni ártani nem árt. A hajad akkor lesz zsíros tőle, ha nem mosod ki megfelelően, én körülbelül ha kétszer kiöblítem egy kis samponnal már tökéletes :) De ez hajtípus függő is, szóval a lényeg, hogy nem lesz zsíros, csak mosd ki jó alaposan! :)
2012. aug. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha nem baj,lenne még egy kérdésem az olajjal kapcsolatban. :$ nagyon sokan azt írják,hogy az olajat olivaolajjal,vagy étolajjal összekell keverni,és ha plusz hatást akarsz,akkor tojássárgájával. Mindenhol így olvastam viszont most itt olvastam azt,hogy semmit se szabad belekeverni,és maximum 30percig hagyjam rajta,az ajánlott 3-5óránál. :D Mi erről a véleményetek? ti hogy használjátok?
2012. aug. 6. 19:40
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ :) tudnál válaszolni a másik kérdésemre is?:$ nagyot segítenél,és nagyon kétségbe vagyok esve a hajammal kapcsolatba,nagyon igényes vagyok a hajamra,de az utóbbi időben kicsit sok volt a munkám,a dolgom,és elhanyagoltam. :S
2012. aug. 6. 19:42
 4/5 anonim ***** válasza:

én mindig használok balzsamot a végére különben kifésülni nem tudnám.

több mint két hónapja használom, általában teszek bele egy kanál olívát, de ha épp nincsen akkor magában kenem fel. Annyi hogy ha teszel bele akkor hígabb lesz, könnyebb felvinni és az olíva pluszban táplálja a hajat. én éjszakára is rajta szoktam hagyni

2012. aug. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok: én nem szoktam semmi plusz olajat meg semmit hozzátenni, de ha teszel nem rontja el, bár nem sokkal lesz jobb tőle. 30 perc az kevés! Minimum egy óráig hagyd rajta, de jól írtad 2-3 az ajánlott.
2012. aug. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!