Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A lubexyl tényleg csak megelöz...

A lubexyl tényleg csak megelözésre alkalmas vagy meglévö pattikra is jó?

Figyelt kérdés
Föleg az àllamon van.Ès vannak olyanok amik nagyon mèlyek,kinyomni nem lehet ès fàjdalmas ès vannak kicsi fehèrek is.Ilyenre jò ez a lemosò?
2012. aug. 6. 17:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Én használok Lubexylt, de szerintem inkább megelőzésre való. Be kell vele kenni a benedvesített arcbőrt, és kb 1 percig rajtahagyni, majd lemosni. Ha tovább rajtahagyod, vagy túl gyakran használod, akkor eléggé szárítja a bőrt, legalábbis nekem.


A nagyon mélyekre, én a Dermofil pasztát ajánlanám:

[link]


Nem muszáj az egész arcra kenned, én úgy szoktam, hogy amikor érzem, hogy vmi nagy állat pattanás akar kifejlődni (vagy már ki is van fejlődve), akkor oda teszek a pasztából, és az jól leszárítja. Éjszakára otthagyom rajta. Napközben ha otthon vagyok, akkor néhány óráig rajtahagyom, aztán lemosom, és újra kenek rá frisset.

Nekem ez hatott, volt többször is, hogy így akadályoztam meg, hogy kifejlődjön a pattanás.

2012. aug. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!