Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon tetszik a raszta haj?

Szilvásgombóc kérdése:

Nagyon tetszik a raszta haj?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok és nagyon tetszik a raszta haj és azt szeretném megkérdezni hogy a raszta hajat ki kell fésülni, vagy kell ápolni vagy hajat mosni vagy reggel felébredünk aztán kész is van a hajunk mert nem kell semmit csinálni vagy mi? És ha mondjuk más hajat szeretnénk és amugy raszta a hajunk akkor csak ugy lehet eltüntetni h levágjuk nagyon rövidre aztán majd csak kinő vagy hogy van ez?

2012. aug. 6. 12:44
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Hát a raszta hajat ki nem bontják Neked! És így van: nem kell vele semmit csinálni.
2012. aug. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Belekötnék az 1. válaszba,nem egészen így van. Szntem ha 13 vagy akkor csinálj finomabb rasztát tehát nem kell annyira brutálisan behorgolni hanem olyan finobban ami azt jelenti,hogy amikor megunod,de nem is fog igy olyan örökös lenni mivel egy idő után szétjön na ezt ha megunod szépen kilehet bontani mondjuk ha egy napot balzsamba ázik akkor lehetséges de viszont fájdalmas,ezzel a módszerrel már rendesen meghorgoltakat is szétszedtek,ezt követően eléggé megritkul,de szntem ha csak lazát csinálni akkor nem lenne semmi mellékhatás mert ezek a tünetek rendesre vonatkoznak.Másik dolog ha neked nagyon hosszu hajad van akkor felejtsd el,egy életre megfogod bánni.
2012. aug. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
utána csak ugy szabadulhatsz meg tőle ha levágatod tövig vagy ahonnan a raszta van. sulidban engedik egyébként?
2012. aug. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A barátomnak a szemem előtt szedték szét,de ha te továbbra is azt álitod h nem akkor jólvan b****meg... honnan ez a magabiztosság?
2012. aug. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én ismertem olyat a volt sulimból, aki sok idő után raszta helyett normális hosszú hajjal jött suliba :D Szóval valahogy szét lehet szedni, de biztos nem rövid idő és nem is fájdalommentes. Egyébként ilyen korban még nem javasolnám neked, ha még 2-3 év múlva is tetszeni fog, akkor mehet :) Sztem könnyen meglehet bánni, egy időbe nekem is tetszett, most örülök, hogy végül nem csináltattam. Egy másik raszta barátnőmtől tudom, hogy kell (vagyis hát lehet) mosni a haszta hajat ugyanúgy mint a normálisat. Gondolj csak bele, ugyanúgy zsírosodik meg koszos lesz, ki kell mosni... Balzsamot viszont nem ajánlatos használni, mert attól szétcsúszik. Ezenkívül vannak szálak, amik kicsúszhatnak, meg ugye ott vannak a babahajak, ezeket bizonyos időközönként bele kell horgolni a már kész tincsekbe, hogy szép legyen.

És így a végére még valami, egyik ismerősömnek egyetlen egy vékonyabb raszta tincse volt a tarkójánál, a több haja "normális" volt, sztem kezdetnek ez is jó, aztán ha tetszik, mehet az összes :)

2012. aug. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Úgy döntöttem hogy egyenlőre még nem csináltatok raszta hajat, megfogadom a tanácsokat ha majd valamikor mégis csináltatok. :)
2012. aug. 7. 05:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!