Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajhullásra mi a legjobb?

Hajhullásra mi a legjobb?

Figyelt kérdés

Nagyon hullik a hajam és szeretnék valamit, ami ezt megállítja.

Köszönöm 26/L



2012. aug. 6. 00:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Ehhez tudni kéne hogy mi az oka a hajhullásnak. Általában valami belső oka van, esetleg gyulladás. Vizsgáltasd meg.
2012. aug. 6. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 pont az.. válasza:
Ami állítólag egy bevált módszer a ricilusolaj. A gyógyszertárakban lehet beszerezni. Általában fogyókúrához szokták használni de egyre jobban kezd elterjedni Magyarországon ennek a használata hajhosszabbításra. Kend fel először a hajtövedre, majd a hajszál végére, úgy mintha festenéd. Kicsit büdös de hatásos. Szóval utána moss hajat! Merev lesz a hajad amikor rajta van. Hogy pontosan milyen gyakran kell és mennyi ideig lehet rajta azt így nem tudom. De ezzel egyébként a szempilláidat is dúsítani tudod: üres szempillaspirálos dobozba beletöltöd és rákened a szempilládra :)
2012. aug. 6. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Volt egy gócos fogam, viszont azt már egy hónapja kihúzták, de már nincs gyulladás a szervezetemben ami hajhullást okozna. A ricinusolajat már használtam Én is. Igazából nekem nem volt hatásos. Időigényes is kicsit, mert több órán keresztül kell rajtahagyni. De azért köszi ;)
2012. aug. 6. 20:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!