Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jó szőrtelenítési mód? S O S

Jó szőrtelenítési mód? S O S

Figyelt kérdés

próbáltam -borotvát, de azzal 2 baj van:2-3 naponta kell,egyre jobban megerősödik a szőr:/

-epilátor:nagyon fáj és sokáig tart

-veet easy wax:nem szedi le a szőrt...

mi van még?szőrtelenítő krémen kívül persze(mert az olyan mint a borotva)

köszönöm előre is hogy idődet áldozod arra hogy válaszolj nekem!:)



2012. aug. 5. 22:05
 1/7 anonim ***** válasza:
kozmetikus! arra igaz pénz kell, de elvégzi a munkáját.
2012. aug. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
jó kozmetikus?
2012. aug. 5. 22:32
 3/7 anonim ***** válasza:
biztos találsz egy jót a környéken.
2012. aug. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi és átlagosan milyen hosszú ideig sima teljesen a láb?és milyen hosszúnak kell lennie minimum a szőrnek hogy te tudja szedni a gyanta?
2012. aug. 5. 23:03
 5/7 anonim ***** válasza:
nem tudom 1x voltam gyantáztatni. Mindenkinek más, hogy meddig tart. Szerintem pár mm-esen jó
2012. aug. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
szia kozmetikus vagyok-sok eves tapasztalattal-hidd el a gyantazsas a legjobb modszer kb 3-4 hetig tudod huzni a kovetkezo gyantazasig...a gyantak kozul is a legjobb(bar dragabb a hagyomanyos gyantaknal)ha teheted azt a kozmetikust valaszd aki a mezemulzios gyantaval dolgozik,ha ezt a gyantat valasztod egy ido utan ,ritkul es gyengulni fog a szornevesed,nics szorbenoves ,visszafordulas!itt a gyanta linkje ,amit ajanlok [link] meg valami-ha sok penzed van-a lezeres vegleges szortelenitesben is gondolkozhatsz-sok sikert
2012. aug. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
úristeen nagyon köszi:))
2012. aug. 7. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!