Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Milyen szintig viselit...

Lányok! Milyen szintig viselitek el ha egy férfi szőrös?

Figyelt kérdés
Mert nem vagyok egy majomember,'szerintem' pont ideális,nem vagytok azon az elven,hogy meggyilkolja egy ember férfiasságát,ha olyan mint egy csupaszcsiga?....
2012. aug. 5. 19:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, hogy ápolt és tiszta legyen a férfi! Szerintem igazad van abban, hogy a túlzott szőrtelenítés megöli a férfiasságot. Én szerintem a hónalját szőrtelenítheti a pasi + az intim tájékon (nem feltétlen kell teljesen, de annyira igen, hogy igényesebb legyen). Az ilyen lábszőrtelenítéstől viszont nagyon kivagyok, szerintem az undorító, ha egy pasi a lábát szőrteleníti.
2012. aug. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
én ahhoz sem ragaszkodom, hogy hónaljnál és az intim területen szőrtelen legyen, lényeg, hogy figyeljen oda magára, ne legyen büdös!
2012. aug. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sem láb, sem intím szörtelenítés nem kell a férfinak. Elvégre nem kisfiút akarok. A hónalját ha akarja akkor szőrtelenítheti, de több nem kell. :)
2012. aug. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
43%

én hónaljam,hasam,mellkasom,derekam,hátam és a nemi szervemnél szőrtelenítem.ezért rengeteg kritikát kapok,mert ugye a gyantázás az "b.zis"

hát ha egyszer zavar,hogy szőrös vagyok,akkor nem fogom meghagyni csak,azért mert másnak ez nem tetszik!

egyébként kezemet,lábamat semmi pénzért nem szőrteleníteném le,mert az már tényleg sok!

19/F

2012. aug. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló igazad van,ha zavar akkor ne érdekeljen más.:) Amúgy szerintem sem kell a lábat,de szerintem szexi ha egy pasinak a mellkasa csupasz.:D
2012. aug. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Általában a focisták, sportolók szőrtelenítik lábukat.. Én is szőrtelenítem a lábamat, jobban látszik az izom + a barátnőmnek is tetszik, kezemet nem borotválom, intimrésznél igen és hónaljnál is szőrtelenítek,meg a hasamonamivan!
2012. aug. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!