Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon zsíros a bőröm reggelen...

Nagyon zsíros a bőröm reggelente mikor felkelek iszonyatosan zsíros először nem voltam pattanásos de most kijöttek. Mit tehetek? Gyógyszertári krém vagy valami?

Figyelt kérdés
2012. aug. 5. 10:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nagyon zsíros, próbáld meg szárítani egy kicsit, például szappannal mosd meg az arcod. Csak vigyázz, ne szárítsd túl.
2012. aug. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szappannal, de ne babával. és szappannal csak habot képezz a kezeden, egy keveset. ne az a sűrű, fehér hab kerüljön az arcodra, mert az eltömheti a pólusaid. esetleg fehér fogrém éjszakára, az szárít rendesen. napi többszöri hideg vizes arcmosás. (lehetőleg ne töröld meg, a törölközőn sok a baktérium)
2012. aug. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Zsiros borre a meleg viz jo,tudni illik a zsirt a meleg viz hozza le,az en borom is zsiros es pattanasos volt. ami hasznalt nekem este leoblitem az arcom meleg vizzel utana megmosom garnier pure arctisztito gellel,majd alkoholos tonikkal at torlom,es hidratalo kremet hasznalok,minden este ez a rutinom. nincsenek pattanasaim.
2013. nov. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!