Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ricinusolajból hajápoláshoz...

Ricinusolajból hajápoláshoz mennyit érdemes egyszerre vásárolni, és kb. milyen árba van?

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is köszi!

2012. aug. 5. 00:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez összetett dolog, neked kell kitapasztalni.

Többek között fontos tényező, hogy mekkora és mennyi hajad van, az egész hajra akarod felvinni vagy csak bizonyos részekre, tisztán akarod használni vagy keverve valamivel.


Egyébként elsőre szerintem elég 30 grammot is venni. Én legutoljára 1 dl-t vettem 300Ft körül.

2012. aug. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Múltkor kb. 4 decit vettem, az üveg árával 850-900 ft volt. ez nekem két két és fél hónapig elé lesz!
2012. aug. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Frigy Bettike válasza:
100%

Hát mi először csak 3dl vettünk az olyan 700FT körül volt de aztán az olyan gyorsan elfogyott,hogy vettünk egy fél litereset ami csak 1070FT volt! szerintem az jobban megéri!

xo xo B.

2012. aug. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2012. aug. 8. 12:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!