Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért nem engedi anyukám...

Miért nem engedi anyukám hajszínezővel befestetni a hajam?!

Figyelt kérdés
megkérdeztem..erre ülöltött h 14 évesen hova akarom színezni a hajam,mikor megkérdeztem,hogy miért,akkor csak azt mondta h csak....ez normális..?:/

2012. aug. 2. 21:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
61%
mi honnan a faszból tudjuk?:/ igaza van.
2012. aug. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Bizonyára gyereknek tart még, ne színezd.

majd egy alkalmasabb pillanatban kikérdezheted, miért is.

2012. aug. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
ha mondjuk az egészet akarod pl.kékre vagy valami természetellenes színre akk megértem .de egy tincset szerintem megengedhetne ..én 12 vagyok nkem is megengednek 1 tincset színesből .(mielőtt valaki beszólna nem vagyok se r*bbi ,se k*va )
2012. aug. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Én is szeretném a hajamat színeztetni. 14 évesen jobban ôszülök, mint a nevelô apukám. Nekem az anyukám megengedi, csak nem találtam hozzám illô színt.

Szerintem ha komolyan megbeszéled vele, elmondod neki hogy milyen okból szeretnéd ezt csinálni, akkor talán engedi. (:

Ne valami extrém színre gondolj, hanem valami átlagosra.

2012. aug. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
sima egyszerű vörösre szeretném..de semmilyen színt nem enged...még a melírt se..:/ sőt még 1 tincset se..:/ aztmondja h azért nem..mert utca lányos..-,-"
2012. aug. 2. 22:32
 6/16 anonim ***** válasza:

nekem már 13 évesen melír volt a hajamban. 14 évesen 2x festettem. már 17 vagyok, és folyamatosan festem, de semmi baja sincs (még. talán. remélem nem is lesz).

a színező majdhogynem semmit nem árt a hajnak. ha nagyon szeretnéd vedd meg titokban, és ennyi.

2012. aug. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
valószínűleg úgy gondolja hogy hamar akarsz felnőni és félti a hajadat is, egyébként egy hajszíntől nem lesz senki utcalány. arról nem is beszélve hogy a színezők olcsók és hamar kimosódnak, meg semmi kárt nem tehet a hajadban. vagy megérted az álláspontját és vársz még ezzel, vagy ha nagyon akarod akkor úgyis összehozod magadnak.néha ezt eléggé túlreagálják, pedig semmi extra nincs benne. habár ha vársz vele egy kicsit nem maradsz le semmiről. :)
2012. aug. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
ha 1-2 évről lenne szó,akkor várnék..de azt mondta h 18 évesen még melíroztatni se melíroztathatom...:/ mivel tavaly se engedte ezért titokba porpasztellel csináltam pár tincset a hajamba....és mikor meglátta akkor hozott egy ollót és kb 4centis hajat csinált..:( ezért féltem a mostani hajam..azt mondta h letolja 0-s géppel(tudom h nem viccel...) mit csináljak?? 18 éves koromig nem szeretnék várni...1-2 évre azt mondanám,hogy megértem..de most megyek gimibe ..és szerettem volna egy kis változást..:/ vagy legalább csak kipróbálni az 1ik hajszínt nyáron...:/ valami 5let esetleg..?:)
2012. aug. 3. 00:20
 9/16 anonim ***** válasza:
ne haragudj de ez azért már beteges. az amit tehetsz az az hogy kiállsz magadért ha ez fontos neked, nem mintha bármi extrém dolog lenne...
2012. aug. 3. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
nekem is ez az 5letem...max kopasz leszek...xd
2012. aug. 3. 05:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!