Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Eléggé tönkrement a hajam....

Eléggé tönkrement a hajam. MIt kezdjek vele?

Figyelt kérdés
Tartós hajegyenesítésen voltam pár napja, és teljesen szétb*szta, leégett, és tök szárazak bizonyos részek. Nem akaro levágatni, mert ezerrel növesztem, és amúgy is pár hete szabadultam meg nagy nehezen 3-4 cm-től. KÉrdésem, hogy milyen balzsamokkal, pakolásokkal (akár házi) lehet javítania hajszerkezeten? Ha nem jön helyre egy idő után, valószínűleg rászánom magam a vágásra, de amíg lehet, próbálom menteni a menthetőt. Soha többé ilyet, még cska egyenes sem lett a hajm:(
2012. aug. 2. 19:50
 1/8 A kérdező kommentje:
Ilyen nyúlós, gumiszerű állaga lett:S Legalábbis néghol, alig tudom kifésülni. Mellig ér, rengeteg, és amúgy tök szép volt...mikor kijöttem a fodrásztól abszolút nem látszott, hogy ilyenné vált:, cska annyit vettem észre, hogy iszonyat nehezen fésülte ki ő is...
2012. aug. 2. 19:52
 2/8 anonim ***** válasza:
Kend be ricinusolajjal. Puhábbá és széppé teszi a hajat. Ráadásul jobban nő tőle.
2012. aug. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ha nehezen fésülhető akkor ne erőltesd. oliva olaj pakolás, lehet kapni sok féle hajban hagyható kondícionáló sprayt (nekem van 2 féle is), illetve én ezt a balzsamot használom és nagyon jó, megvan az ára de mégéri, és sokáig is elég, a többi termékük is jó, van sok ami eléggé töredezett hajra van :) [link]
2012. aug. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de ha el van töredezve akkor vágasd le a lehető leghamarabb. Az eltöredezett haj, nem fog összenőni vagy ilyesmi. Sőt, tovább fog töredezni. Már ha ez a probléma. Amennyiben nem akkor ricinus olaj. Csak ajánlani tudom, én is használtam, és gyorsabban nőtt tőle a hajam, puhább volt fényesebb stb..stb..
2012. aug. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! Ahogy látom,a töredezettség nem vészes, a szárazság annál inkább.
2012. aug. 2. 23:08
 6/8 anonim ***** válasza:

Figyelj, nekem borzalmasan száraz volt a hajam és töredezett, és addig vártam vele, míg több, mint a felét le kellett vágni.

Pedig pakolásokkal, balzsamokkal, ricinussal kentem, de semmit nem ér. Ami töredezett, az az is marad.

2012. aug. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
előttem lévő embernek: ez egyáltalán nem igaz. abszolút hajfüggő. soha se kellett levágnom a hajamat, mai napig 60 centi hosszú, hiába vasaltam agyon X éve, mivel dús és erős hajam van, és naponta ápoltam.
2012. aug. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én is azért gondolom, hogy nem érdemes rögtön az első pillanatban ollót ragadni, mert egyrészt angyon lassan nő a hajam, és megszenvedtem azért, hogy ilyen hosszú legyen, másrészt meg régen is volt már ilyen állapotban, de ezt idővel és türelemmel helyre lehetett pofozni vágás nélkül. MOndom, nem arról van szó, hogy konkrétan szanaszét van törve az egész, csak nagyon ki van száradva.
2012. aug. 4. 09:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!