Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyibe kerülne? Egyáltalán...

Mennyibe kerülne? Egyáltalán hülyén nézne ki?

Figyelt kérdés

sziasztok.. mindig is egy visszafogottabb lány voltam,de szeretnék vmi merészet..:) olyan kb3 centis szélességben szeretnék egy ilyen kék csíkot a hajamba (válig érő szőkés barna hajam van) [link]


nekem nagyon tetszik, csak félek h esetleg kiröhögnének vagy hülyének néznének emiatt h úúristen mi ez a hajadban? pedig van oszttársam akinek rózsaszín tincs is van a hajában nem szólták meg, de nekem még sok fiú be is szólogat, meg eleve h a tanárok se néznének rám rossz szemmel, de nekem ez irtóra tetszik:)) ti mit gondoltok?

ja és a másik h egy kisebb fodrászatban megcsinálják? mennyibe kerülne??

16L


2012. aug. 2. 14:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Jól néz ki :)


Amúgy azt, hogy mások mit gondolnak tényleg magasról le lehet... Neked tetszen, te érezd jól magad a bőrödben. (persze a normalitás keretein belül)

Egy tincs még annyira nem is extrém szerintem.

2012. aug. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
fúú köszi most ezektől tökre kedvet kaptam:DD egyik bnőm meg vörösre akarja festeni a haját lehet h majd együtt megyünk :)
2012. aug. 2. 17:17
 13/17 anonim ***** válasza:

szerintem ha csak egy tincset festesz be ilyenre, az nagyon gáz. a kép amit linkeltél nagyon szép, de nekem a melír nem jön be.

persze ettől ne mennyen el a kedved, a lényeg hogy neked tetszik:)

2012. aug. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
miért az kevésbé lenne ha az egészet?
2012. aug. 2. 18:14
 15/17 anonim ***** válasza:

Én is az utolsónak adok igazat. Ha csak egy tincset szeretnél belerakni a hajadba, az nagyon nem szép. Nem szeretnélek megsérteni, de ez a szín vagy teljes hajon szép(mint a képen) vagy nagyon világos hajban. Szőkésbarnában én nem is nagyon tudok elképzelni más színt, mint a barna árnyalatait.



Persze ha neked tetszik, nyugodtan. Nekem, ahogy írtad, nem tetszene. Csak ha nem ilyen a stílusod(nem extrém) akkor nem fogod megbánni, ahogy az első ember leszól érte?

2012. aug. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
nem röhögnének ki, nem néznének, mivel rengeteg tininek van ilyen
2012. aug. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
hallottam h vannak hajszínezők is általában ezek a színek mind hajszínezők..és nem vékonyka hanem 3-4 centis szélességben gondoltam..ha megbánom megbánom, ha nagyon csúnya még átlehet sztem festeni és akkor lenő
2012. aug. 2. 20:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!