Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hamvasító folyadék festékbe?

Hamvasító folyadék festékbe?

Figyelt kérdés
Szerintetek szabad pár csepp hamvasító folyadékot csepegtetni a hajfestékbe?Csak hogy biztosan ne legyen sárga.
2012. aug. 1. 23:10
 1/3 anonim ***** válasza:

attól függ milyen szinű a hajad, a lenövésed és mi az amit szeretnél. Illetve milyen festéket vásárolsz, ha szép fehérszőke szeretnél lenni bemész egy fodrászcikkeshez, alfaparf 10.0, performance 12/11, 12% os oxi hogyha barna a lenövésed, 9% os ha szőke, a 10.0 ből 30 grammot kinyomsz, ahhoz nyomsz a 12/11 ből 5 grammot max! és 70 gramm oxit, összesen ez 105gramm festék, azért igy adtam meg mert kb 6 gramm 10.0 hoz 1 gramm 12/11 kell, és csak a tövére fested, majd 20 perc után ráhúzod a végére és csodálatos a szineredmény, de ha raknál fel 1 képet a hajadról akkor többet tudnék segíteni ezügyben:)


Csók:)

2012. aug. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
alapból nagyon sötétbarna a hajam, két éve vagyok szőke.évente szívatta le és festette be nővérem(fodrász)de nagyon sajnáltam a hajam így egy éve nem lett szőkítőporozva.az,ami anno le lett szívatva szép fehér,csak utána párszor drogériás festékkel lett befestve,és azok nekem vajmi keveset értek.Aztán kb.fél éve fodrászhajfestékkel (Indola 1000.1-el 2db 12%-os oxival)festem.Na attól nagyon szép lett csak sajnos az ezt megelőző drogériás hajfesték miatt konkrétan látszik egy nagyon halvány sárgás két-három centis színeltérés(sárga irányba)valamint amikor már zsírosodik a hajam,a nem szőkített részeknek már furi színük van.Ha hamvasító folyadékozom akkor már nem mindig ilyen,csak nincs mindig időm rá.Ezért gondoltam,hogy talán a festékbe is lehetne csepegtetni.
2012. aug. 2. 16:08
 3/3 anonim ***** válasza:

Performance 12/11, ebből kb 5 centit nyomsz bele a festékbe kb, és ez akkor évekig elég, nem túl drága, olyan ezerötszáz körül van, viszont az alap hajszined a festék leszokta szedni szőkére? nem lesz narancsos vagy sárgás? olyan kellemes színe lesz?


Első voltam:) Csók:)

2012. aug. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!