Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon surgos es fontos!...

Nagyon surgos es fontos! Valakinek valami tapasztalata? Hamlassal kapcsolatos!

Figyelt kérdés
2 hete nagyon leegtem, es azota is nagyon viszketett es hamlott a bor, es ettol olyan foltos lettem. szep barna vagyok, de ott ahol hamlott sokkal vilagosabb a bor, es ugy nezek ki mint valami borbetegseges. Valami tipp, hogy hogyan lehetne egyszinbe hozni az egesz testet? nem szeretnek egesz nyaron hosszuujjuba jarkalni...
2012. júl. 31. 09:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos ennek idő kell, nem is kevés. jó pár hónap. ha valahol megégeted magad annak is hónapokig megmarad a nyoma. ez ugyanaz. Nem akarlak elkeseríteni de van akinek el sem múlik teljesen, mondjuk ez inkább arcra igaz. legközelebb vigyázz jobban. HASZNÁLJ ERŐS NAPTEJET NEM CSAK ESZTÉTIKAI KÖVETKEZMÉNYEI VANNAK.
2012. júl. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen, tudom, de nem is napozni keszultem, csak ugy alakult, hogy egesz nap a napon leszek, igy szep csikosan levagy barnulva...na de semmi baj, tulelem. most mar ez van...de azert koszi :)
2012. júl. 31. 12:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!