Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A tetoválás divat menő dolog?

A tetoválás divat menő dolog?

Figyelt kérdés

Balatonon is minden második embernek van,akárhova megyek boltba mindenkin látok árkád stb ien menő dolog?

Gondolkoztam én is fogok csináltatni már mert mindenkinek van.


2012. júl. 30. 21:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé divat lett, de aki ezért varrat, az egy nyomorék...
2012. júl. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

"Gondolkoztam én is fogok csináltatni már mert mindenkinek van."


dafuq.


*ilyen

2012. júl. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem tré, csak bizonyos körökben menő.
2012. júl. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
apának van (ő vázolta fel egy átlátszó lapra) nagyon jól megcsinálta, de az a tetkó jelent is valamit, viszont...vannak azok akik bemennek a szalonba és a katalógusból kiválasztanak egy mintát. na ezeken az arcokon röhögni szoktunk :D
2012. júl. 31. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

sajnos

de hogy csak legyen az ultra gáz

2012. júl. 31. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
kérdező te se lehetsz különb, ha te is azért akarsz csináltatni, mert szinte mindenkinek van, akkor ugyanazzá válsz, mint akiket az imént fikáztál.
2012. júl. 31. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Bizonyos ábrák divatosak, bizonyos embereknek menő a tetoválás.


Nekem is van, két felkarom, mellkasom fullra ki van varrva, plusz a lapockám, és még bőven lesz, de én azért csináltatom, mert szeretem, nem érzem ettől menőbbnek magam, sem divatosabbnak, sem jobbnak.

22/L

2012. aug. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem pl bejon ha egy sracnak van tetovalasa. Persze csak szelid nem olyan h fullra az egesz teste. Az taszito. Szerintem ne allj be a sorba. Egy kicsi belefer DE: Ha elindulsz a lejtőn nincs megallas gurulsz tovabb!!!
2013. szept. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!