Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mikortól nem ciki borotválkozni?

Mikortól nem ciki borotválkozni?

Figyelt kérdés

12/F

nem merem elkezdeni pedig már suliba is ******* a bajuszom miatt

van egy lány aki teccik de nem megszólítani mert mivan akkor ha mondjuk meg akarom csókolni? (jólvan na álmodozni lehet)

érdekes logikának tűnhet de azért nem merem elkezdeni mert:


1. 12 éves fiúnak nem ciki borotválkotni?


2. elég nagy ügy lenne belőle a családban mert amikor kiderült hgoy már szőrösödöm akkor is mindenki rajtam röhögött


mittegyek?


12/F


2012. júl. 30. 16:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
és akkor mivan? Egyszer el kell kezdeni! :DD Borotválkozz annyit amennyi jólesik. :D Később majd úgyis lusta leszel és inkább szőrösen rohangálasz majd :D
2012. júl. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Annyira unalmas már ez a napi 100 ciki-nem ciki gáz-nem gáz kérdés.


Zavar téged? Vágd le. Ettől jobb tanácsot senki nem fog tudni adni. Saját magad jó közérzetét biztosítsd, ne másokhoz idomulj. Főleg úgy, hogy még piszkálnak is miatta.

2012. júl. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ilyen hülye kérdést....


Borotválkozni akkor kell amikor már szőrös vagy.Egy férfi legyen ápolt , igényes és egy igénytelen ősember.

2012. júl. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De nem lesz nagy ügy belőle? nálatok meddig volt téma?
2012. júl. 30. 16:58
 5/11 anonim ***** válasza:

Ez már a van kalap-nincs kalap esete.

Ha az a baj hogy szőrös is vagy, és az is baj hogy leborotválod, akkor talán rossz társasággal töltöd az időt.


Ilyen szinten nem kell megfelelni senkinek. Oké, hogy ebben a korban és ezután is a mások véleménye határozza meg a közösségen belüli szerepedet, de ez magánügy, nem kell másoknak sem bejelenteni, sem a véleményüket kikérni hogy mit csinálj saját magaddal.

Nyilván észre fogják venni, de ez két nap után már nem lesz nagy szám. A családtagok is nagy eséllyel borotválják magukat rendszeresen, így tudják hogy mit és miért csinálsz. Hogy éppen 12 évesen, már az sem nagy dolog, mert egyre fiatalabban érnek a mai emberek.

2012. júl. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem borotváld le, nincs annál visszataszítóbb egy lány számaára mint amikor egy fiúnak ilyen kis pihés de mégis sötét bajszocskája van! Az meg hogy mit mondanak ne érdekeljen, 1-2 napig téma lesz aztán mindenki elfelejti!

17L

2012. júl. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Gondolom, családod férfi tagjai sem derékig érő szakállal élik mindennapjaikat, tehát ők is borotválkoznak. :) Borotválkozni akkortól kell, amikortól van mit, ez ennyire egyszerű. Ha Te úgy érzed, eljött az ideje, akkor kezdd el. Az arcunk a legszembetűnőbb "testtájunk", ha úgy érzed, ott nincs rendben valami, az nagyon kihat a közérzetedre, önbizalmadra.
2012. júl. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
omg
2012. júl. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
1. hülye családod van, ha kiröhögnek... 2. legyen pár emberke ( CSALÁD/barát/osztálytárs/majd a barátnőd, stb...) akinek a véleményére adsz, a többiekét pedig szard le jóóó magasról ;) hasznos tanács, nekem bevált.
2012. júl. 31. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is 12 éves voltam amikor már jól láthatóan szőrös volt az arcom,nem erős,viszont elég hosszú és sűrű és sötét volt.Nagyon sokat szívattak miatta,és rengeteg beszólást kaptam,mivel csak az enyém volt ilyen.Egyszer rászántam magam és megborotválkoztam.Na onnantól azzal szívattak,mivel ennyi idősen még nem szoktak borotválkozni,tehát más voltam mint a többiek,ezért beszólogattak,Most már csak nevetek rajta,de akkor sz.arul esett.
2012. aug. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!