Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Glisskur tégelyes hajpakolás...

Glisskur tégelyes hajpakolás rajta maradhat a hajamon akár 8-10 óráig is?

Figyelt kérdés

2012. júl. 30. 00:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem kéne, mert akkor beleszáradhat, és száraz és töredezett lesz.
2012. júl. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
10%
Hol hallottál ekkora marhaságot?
2012. júl. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Minek maradna rajta?
2012. júl. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Második, kérlek tartsd be az oldal szabályzatát! Köszi!

Többieknek: egyes házi hajpakolásokat szokták rajta hagyni a hajon éjszakára, fóliába és törölközőbe "csomagolva". Gondoltam, a bolti pakolásba keverném bele pl az olivaolajat, mézet vagy egyéb összetevőt, és reggel mosnám ki.

Azt nem mondtam, hogy ez jó ötlet, mert nem tudom, hogy milyen ötlet, ezért tettem fel itt a kérdést!!! (De azt hiszem, ez evidens.) :))

2012. júl. 30. 00:35
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem ne hagyd rajta, mivel bolti pakolás, tele van nyomva mesterséges anyagokkal. Amit egész éjszakára rárakhatsz, azok a különböző olajok(ricinus, olíva), de azokat is elég pár óráig.
2012. júl. 30. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nemhiába van ráírva a dobozára, hogy 1 percig kell rajta hagyni, nem 8-10 óráig. A hajadnak nagyon nem tesznek jót az összetevői. A természetes pakolásokat fent lehet hagyni 2-3 óráig (ricinus, olíva, méz, tojást.. stb), de azt sem ajánlott 8-10 óráig fent hagyni.
2012. júl. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Viszont ha ennyire nem tesznek jót a mesterséges anyagok, akkor lehet, hogy 1-2 percre sem jó feltenni. Na mindegy, azért ezt már elhasználom.
2012. júl. 30. 11:49
 8/12 anonim ***** válasza:
Ne halgass senkire nyugodtan hagyd rajt reggelig mert úgy jobban fog hatni és szebb lesz a hajad!!! :D:D sőt a sampont is csak félig kell kiöblíteni mert akkor megmarad a selymessége és csillogó lesz
2012. aug. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Oké, akkor gondolom, megszárítani is csak félig kell, és akkor még fényesebb lesz a haj. :D
2012. aug. 8. 11:18
 10/12 A kérdező kommentje:
Sőt, kifésülni is csak félig, úgy szebb. :)))
2012. aug. 8. 11:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!