Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ebből a színből szőke (link)?

Ebből a színből szőke (link)?

Figyelt kérdés

Jelenleg ilyen a hajam [link]


Ha befesteném hamvas vagy nagyon világos szőkére, az eltüntetné a vöröset?


2012. júl. 29. 13:14
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
a vöröst nem tünteti el semmi. Amig le nem nö addig lesz vöröses beütése. Ha erre szökét kensz narancs lesz. Inkább legyél addig barna amig le nem nö.... ja és ne otthon partizánkodj hanem menj fodrászhoz. Ha otthon probálkouol akkor is fodrász lesz a vége mivel viselhetetlen szin fog kijönni. Sajna a vörös ilyen hogy eltüntetni teljesen nem lehet.
2012. júl. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Le lett szívatva a hajam mahagóni vörös volt és fodrász csinálta ez a szín lett, nem ilyet akartam... és nem fogok fodrászhoz menni még egyszer. Persze nem most akarom rákenni a szőkét, barna és semmilyen más színű hajat nem szeretnék. az válaszoljon a kérdésre aki ezeket figyelembe vette, köszönöm.
2012. júl. 29. 13:21
 3/6 anonim ***** válasza:

Festék festéket nem világosít, ez alapszabály a hajfestésben. A vörös pigmenteket meg a leszívás / radírozás tünteti csak el, a sima festésnél hajmosásról hajmosásra át fog ütni, egyre jobban.

Nekem Oxy Reload-dal szívta le a fodrász a vöröset és három alkalomba telt, mire szőke lettem. Festegetésre kár pénzt pazarolni, a töved szőke lenne, de a többi rész meg maradna vörös, maximum foltos vörös.

2012. júl. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezt még le kell szívatni többször.

Én jaánlom neked a 6%-os hidrogén + szőkítőport, az nem káros, és olcsó is, és ha felviszed, egyre inkább szőkésebb leszel. Következő hónapba mégegyszer ugyanígy.

Mást nem tudok, esetleg színleszedő (Colour B4)vagy valami ilyesmi a neve, az is kiszedi valamennyire a színt, úgy hogy nem károsít.

de ezt is sajnos legalább kétszer el kell végezni, hogy szőkésebb legyen az eredmény.

2012. júl. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
akkor próbálkozz, nem egy ilyet láttam már, tapasztalatból beszélek nem kics.szni akartam veled a hozzászólással. Az oxi és a szőkítő mindig károsít olyan nincs hogy nem és a szőkítő csak 12-essel hatékony. Óvatosan mert könnyen rövid haj lesz belőle.
2012. júl. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Biztos hogy károsítja a hajamat, főleg a hidrogén peroxid, még a 6%-os is, leszívatni meg nem fogok elmenni még 1x kidobni 20ezret az ablakon, hogy 3-4 árnyalattal világosabb legyen a hajam
2012. júl. 29. 21:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!