Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Zsíros-korpás hajjal mit...

Zsíros-korpás hajjal mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés

A hajammal mindig voltak gondjaim, de mostanában elviselhetetlen. :S Mosás után egy nappal zsíros és tele van korpával. Próbáltam bolti samponokat, elmentem bőrgyógyászhoz és használtam a felírt termékeket, vettem a gyógyszertárban is külön, de semmit sem érnek.

Valakinek volt hasonló? Mit lehetne még csinálni?


2012. júl. 29. 10:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne higgy a különböző kencéknek!

Egészségesen kell étkezned!

Sok vitamin, ásványi anyag és lenmagolaj (enni kell).

2012. júl. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem is ugyanez a helyzetem. megfázott a fejbőröm, mert nem szárítottam. jelenleg loreál korpásodás elleni sampont használok, majdmeglátom, mennyire hat.
2012. júl. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szedek vitamint is a hajamra... Nem hiszem, hogy ez lenne az oka. De azért kipróbálom a lenmagolajat.
2012. júl. 29. 21:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Én vettem egy hajszeszt zsíros hajra a DM-ben. Zöld tubusban van valami Herba a neve, kb 600 forint volt. Nem tesz csodát a hajjal, de arra bőven jó, hogy 2. napon még ne legyen zsíros a hajam (mint eddig). Hajmosás után kell használni. Korpa ellen meg valami korpásodás elleni sampon H&S vagy ilyesmi. Bár ebben nincs tapasztalatom, korpás hajjal még nem volt gondom (de lekopogom).
2012. júl. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!