Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » DM-be lehet kapni jó bőrvágó...

DM-be lehet kapni jó bőrvágó manikűr ollót?

Figyelt kérdés

3 féle van, 900 Ft-ért, 1400.-ért és 2300 ért.

Csak nem tudom melyiket vegyem.


Eddig rágtam a körmöm, úgyhogy nem volt ilyen problémám, de mostmár megnövesztettem és elkéne egy. Nincs itthon, anyukám sincs, úgyhogy nem tudok kitől tanácsot kérni, hogy milyet érdemes venni.


Segítenétek?


(csak DM van nálunk)



2012. júl. 28. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom melyik milyen márka, de ha van Fiskars (az szokott a legdrágább lenni), akkor azt vedd meg, szuper jó.
2012. júl. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Solingen termékek is jók, bár nem hiszem, hogy az van dm-ben.

Ami a lényeg: éles legyen, ne legyen hézag a 2 él között, és ha CSAK bőrvágásra használod, akkor évekig nem lesz vele problémád.

2012. júl. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Húúúú, de jó!:-)


Szerintem(ha jól emlékszem) pont Solingen ollók voltak, amiket néztem, mert ismerős volt a neve, csak egy probléma van velük, hogy mint ilyen műanyag ráhúzós tokban van, amit nem tudom, hogy engednék-e hogy szétszedjek(tulajdonképpen akkor 3 terméknél) megnézni, hogy melyiknek jó a az éle, mert múltkor vettem egyet(olcsóbbat) és ez volt a probléma vele, hogy trancsírozott mert nem illeszkedett a 2 éle.


Árban esetleg tudnátok egy sacc/kb-t mondani(a fentiek közül), hogy talán melyik az amivel nem lenne problémám és megbízható?

2012. júl. 29. 15:18
 4/5 anonim ***** válasza:

a solingen meg a fiskars nem trancsíroz

solingennel vigyázz, mert a nagyon olcsó lehet, hogy nem igazi

kb. 2500-3000 ft körül lehetnek

2012. júl. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Dm-be nem hiszem hogy utánzatokat vinnének..


De jó, akkor megnézem majd a 2 drágábbikat, ha azt mondjátok hogy a Solingen-ek jók, és akkor valamelyiket elhozom.


Köszi mindenkinek a segítséget!:-)

2012. júl. 29. 15:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!