Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy kell ilyen hajat csinalni?

Hogy kell ilyen hajat csinalni?

Figyelt kérdés

[link]



[link]



ha hajcsavaroval csinalom akkor tulsagosan felugrik a hajam mert nem eleg hosszu, hajsutovassal meg tokre nem ilyen lesz. meg a kreppeles is mas. hogy kell ezt csinalni??


2012. júl. 25. 19:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Google kereső? Mert nekem csak azt hozza be ez a link. Így látatlanban azt mondom, próbáld meg hajvasalóval. Azzal is jó loknikat lehet csinálni, vagy akár nagy hullámos hajat. Ami tetszik.
2012. júl. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


[link]


[link]


erre gondoltam remélem ezeket behozza:) és ezeknek loknik igy te is látni fogod. ugyh nem jo a hajsütő sztem:(

2012. júl. 25. 19:41
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha parketta fonásba befonatod valakivel akkor utánna hasonló lesz:) Csak arra kell figyelni, hogy egyenletesen vékony fonatok legyenek.
2012. júl. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ilyet nem tudsz ds hajcsavaróval se hajsütővel sem csinálni. ez dauerolva van. hacsak nem.eredeti. de sztem csinálni csak dauerral lehet.
2012. júl. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
biztos h nem mert ennek a modellnek is csak erre a fotozasra volt ilyen a haja meg egy (nem tul kedves) ismerosom is neha megcsinalja ilyenre a hajat csak ugy random. es neki sem dauerolt a haja. tuti dauer nelkul is meg lehet csinalni csak tudnam hogyaaan:(
2012. júl. 25. 19:58
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát talán fonással kivitelezhető, de garantáltan egy tonna hajhabot szükséges elhelyezni a fejeden a fonás megkezdése előtt, ahhoz hogy egy darabig úgy maradjon, és ugyanilyen szép száraz, töredezett és fénytelen hatást keltsen a frizurád:)
2012. júl. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
wáhh, nekem ilyen hajam van csak világos barnába.. nemsokat tudok vele kezdeni..utálom... amugy szerintem ha begöndörited utána meg valahogy kicsit meghuzod, hogy egyenesebb legyen, beojalozod és akk ilyen lesz... olaj...: (nekem ilyen van és használ sokat): [link]
2012. júl. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

nézzétek zimány lindának is ilyen lett most a haja egy fotózásra. hogy kell?? kérdezze már meg vki tőle :D

[link]

2012. aug. 10. 11:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!