Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Most fog elfogyni a deo-m....

Most fog elfogyni a deo-m. Milyen dei spray-t ajánlotok? /L

Figyelt kérdés
2012. júl. 25. 13:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Rexona
2012. júl. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
nekem a playboy vált be,jó hosszan tartó illata van és nem is izzadtam tőle,aztán utána vettem egy olcsó Balea-t kókuszost,kicsit tömény de az is jó deo és olcsó,de most parfümömhöz vettem deo-t B.U Free spritet ez is jó. Szóval mind a 3-at ajánlom,mindegyik értette a dolgát:)
2012. júl. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Dove, Adidas és Rexona vált be nálam leginkább. A B.U. sem rossz.
2012. júl. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem a rexona shower fresh nagyon bevált. A golyós és a spray is, bár a golyós talán picit jobb! :D

Nagyon szeretem, kellemes viselet, nem tömény az illatta, nem lehet nagyon érezni, ennek ellenére teszi a dolgát, semmi gond nincs vele. Hogy nem túl erős az illata külön jó, jobban szeretem a parfümöt érezni magamon, mintsem a deot. :D

2012. júl. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!