Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tetováltassak a lábszáramra?

Mit tetováltassak a lábszáramra?

Figyelt kérdés

ez szeretném, nekem ez nagyon tetszik [link] de itt az oldalon egy másik kérdésemre többen is írták, hogy tömeg cucc.

ilyen feliratot nem akarok, majd talán máshova.

19/L


2012. júl. 25. 11:43
 1/8 anonim válasza:
vmi ed hardy fillinget. nekem azok bejönnek
2012. júl. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nagyon szép és mutatós is!! Nem kell másokkal foglalkozni, ha neked tetszik akkor ne foglalkozz mások véleményével csináltasd meg. Én is kérdeztem hogy mit tetováltassak a bokámra tettem fel képet és közölték hogy ezek tucat tetkók, úgyhogy lesz@rtam a véleményeiket és elmentem megcsináltatni, és örülök hogy megtettem, mert nagyon sok mindenkinek tetszik többek között nekem is! :) Csináltasd meg ha szeretnéd, ne törődj mások véleményével!!!!!!!!!!!
2012. júl. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ne haragudj, de ez is "tömeg cucc". Inkább találj ki magadnak valami egyedit és rajzoltasd meg valakivel.
2012. júl. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
jó valami konkrét link esetleg?
2012. júl. 25. 12:10
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
sztem az ember akkor tetováltossan magának ha van értelme, nem azért mert jól mutat..
2012. júl. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem bele se kezdj. Divatból ne tetováltass. Jegyezd meg, hogy egész életeden át magadon fogod viselni. Csak olyan mintát/motívumot/szöveget varrass, amivel azonosulni tudsz, ami jelent számodra valamit! Nekem is van tetoválásom, és lesz is még. Mániákusnak mondhatom magam. Viszont 10x meggondolom, hogy érdemes-e? Van e számomra kifejezett jelentősége annak a mintának, amit magamra akarok varratni?

Mutatósnak mutatós ez a minta is. Baj nincs vele, de gondold végig, hogy tényleg kell-e ilyen semmitmondó dolog vagy csupán díszíteni akarok a tested vele.

2012. júl. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

nincs semmi olyan dolog az életemben, ami sokat jelentene számomra, legalábbis annyit semmi nem jelent, hogy egy életre magamra varrassam.

igen, akkor divatból fogom magamra tetováltatni, mert nekem tetszik attól függetlenül, hogy tömeg cucc.

komolyan mondom itt már kár kérdést feltenni, mert mindenhol a bolhából is elefántot csinálnak.

akinek nagy hatalmas jelentése van a tetkóinak, hát örülök, az enyémnek nem lesz, csak annyi, hogy jól fogom érezni magam, ha ezt látom majd a lábamon, és kész.

2012. júl. 25. 13:25
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha felmerül a kérdés, hogy mit, akkor semmit.
2012. júl. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!