Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Más használt már kamillateát...

Más használt már kamillateát szemkörnyékre?

Figyelt kérdés
Észrevettem, hogy amióta használom, nem karikás a szemem, ráadásul nem is zöld ott a szemem alatt.
2012. júl. 24. 17:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, de kipróbálom. Hogy kell?? :D
2012. júl. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Bioboltban lehet venni kamillát (azt az igazit). Úgy szoktam, hogy melegítek egy kis pohárban vizet és teszek bele vagy kettő, kettő és fél kiskanálnyi kamillát.

Szoktam várni vagy 10 percet (néha le is takarom valamivel), aztán ha kihűlt, úgy használom mint egy tonikot. :)

Egyébként kb 2-3 naponta szoktam újat csinálni. De ink két naponta.

2012. júl. 24. 17:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Köszönöm. Kipróbálom. Teafilterből is jó?
2012. júl. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom, én valódi kamillából csináltam, de szerintem egy próbát megér az is.
2012. júl. 24. 17:50
 5/5 anonim ***** válasza:
én szoktam és annyiból jó hogy nem lesz karikás az ember szeme ,de ha valakinek allergia miatt feldagad vagy csak simán begyulladt a szeme arra is használ.:)
2012. júl. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!