Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az Avon-os CLEARSKIN termékek...

Az Avon-os CLEARSKIN termékek jók? 2%-os szalicil savas arctisztító nagyon eros? zsíros a borom, nagyon kiszárítaná?

Figyelt kérdés

2012. júl. 23. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Car az egész!

Nekem a Pharmacy cégtől vált be a Clean Face nevű terméke.Ebből 3-at használtam:az arclemosót,a tonikot és a pattanásleszáritót.

Bevált!

Katalógusból rendeltem,Lady's a neve, és több cégnek is van benne cucca,nem csak egynek.

2012. júl. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem nem jött be a clearskin .. pattanásosabb lettem tőle :/
2012. júl. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem CLEARSKIN márkájú korrektorom van. Amikor itthon vagyok mindig kenek a pattanásokra bőven és nekem nagyon bevált. Szépen eltünteti.
2012. júl. 24. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Már vagy 2 éve ezt használom, szép a bőrőm :) Csak ajánlani tudom ;)
2012. aug. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt nem szabad zsíros bőrre használni! A szalicilsav mégjobban kiszárítja az arcbőrt ami jónak tűnik de nem az. Az arcbőr ugy reagál erre hogy "kiszáradt a bőr,akkor jobban kell termelni a faggyút hogy ne legyen száraz". Lehet hogy zsírosbőrre van kitalálva de nekem is ettől lett tele az arcom pattanásoktal,és bőrgyógyász is mondta hogy nem szabad szárítós cuccokkal kenni a bőrt ha zsíros..
2012. aug. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!