Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek szép ez a bőrszín?...

Szerintetek szép ez a bőrszín? Milyen színű ruhákat lehet vele fölvenni? (kép)

Figyelt kérdés

[link]

nekem is ilyen bőrszínem van (nagyon szeretnék fehéret, de hiába... nem tudok fehéret csinálni belőle) és mondták már hogy szép, de nekem mégis a fehér bőrszín tetszik jobban (ázsiai vagyok...) de szóval milyen színű ruhákat lehet fölvenni hozzá szerintetek?


Előre is köszönöm!


2012. júl. 22. 18:10
 1/8 anonim ***** válasza:
bármilyet nem attól áll jól valakinek jól valami hogy milyen a bőrszíne. A lényeg a Te stílusod legyen és jól érezd benne magad, és előnyös legyen a testalkatodhoz. A bőszínnel kapcsolatban annyi van talán hogy a fehér ruha a túl fehér bőrű embereknek nem annyira jó de nekik sem tilos.
2012. júl. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

[link]

a fehér bőrön olyan jól áll minden szín szerintem... én meg nem vehetek föl feketét, mert elég érdekesen néz ki... meg midnenben azt érzem hogy túl barna a bőröm...

2012. júl. 22. 18:22
 3/8 anonim ***** válasza:

Én fehér bőrű vagyok, és istenemre mondom, bármit megadnék azért, hogy olyan legyen a bőröm mint a tiéd :) A te bőrszínedhez MINDEN szín illik, még a fehér is :) Mondjuk fehérben csak a felsők, alsónak valami más színt kell választanod, mert úgy tényleg fura, ha tetőtől talpig fehérben vagy :)

De én is azt mondom, amit az első válaszoló: mindegy milyen színű, a lényeg hogy jól érezd magad benne.

2012. júl. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm...
2012. júl. 22. 18:37
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem ezt csak Te gondolod valószinüleg túl sokat foglalkozol ezzel a bőrszín témával pedig hidd el más semmi rosszat nem lát benne. Sajna ilyenek az emberek annyi mindent be tudnak maguknak magyarázni hogy huu ez de gáz tuti mindenki ezt nézi aztán kiderül hogy senki észre sem vette azt a valamit....
2012. júl. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez olyan furcsa: te fehérítenéd a bőröd, én igyekszem egy kicsit barnulni, hogy ne legyek penészvirág :D. Szerintem nagyon szép színe van a bőrödnek. Mint a kedvenc koreai sorozataim szereplőinek. (Bár ott tuti, hogy van aki fehéríti a bőrét. De azok a csodás sminkek, meg a ruhák színei...Imádom:))
2012. júl. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

koreában mindenki fehéríti a bőrét... XD

akkor köszönöm

2012. júl. 22. 18:58
 8/8 anonim ***** válasza:
Hallottam róla, viszont itt meg mindenki szolizik meg fújatja magát na meg sül a napon. szoval szerintem itt ez nem gond....:)
2012. júl. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!