Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A gyantázás 2. alkalomkor már...

A gyantázás 2. alkalomkor már kevésbé fáj? Ha nagyon nem bírom, meg lehet kérni a kozmetikust, hogy pihenjünk?

Figyelt kérdés

2012. júl. 22. 14:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, meg lehet kérni. De szépen fokozatosan hozzá lehet valamennyire szokni. Biztos emlékszel, mikor elsőnek próbáltad kiszedni a szemöldököd csipesszel mennyire fájt egyetlen szál kitépése is. Aztán mennyire bele lehet jönni. A gyantázással is így van ez.
2012. júl. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%

Nekem nem fájt kevésbé a 10. alkalommal sem.

Viszont azt nem értem ha te nem bírod a fájdalmat akkor miért mással csináltatod, miért nem magadnak? Mert magadnak érzed, ha magad csinálod sokkal jobb, nem fáj annyira, megtanulod hogy jobb, ha lassan téped vagy ha gyorsan, ha ferdén ha így-úgy...stb. A kozmetikus csak minél gyorsabban végezni akar, nem vacakol hogy neked hogy jó.

2012. júl. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Milyen igaz! :) Tényleg így volt a szemöldök csipeszeléssel.

Azért mással csináltatom, mert nem merem magamnak letépni, próbáltam, de nem megy, csak szép óvatosan lehúztam végül a papírt. Ha le is tépném egyszer, tuti azonnal abbahagynám, sosem tudnám befejezni. Egyébként én úgy tudom, hogy minél határozottabban és gyorsabban tépik, annál kevésbé fáj, vagy nem így van?

Köszönöm a válaszokat!

2012. júl. 22. 15:43
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát a 2. alkalom még legalább ugyanolyan lesz, mivel a szőrnövekedés ciklusos folymat, és most nagyobb részt nem ugyanazokat a szőröket fogják kitépni. :D

Szorítsd össze a fogad, pár alkalom, és jobb lesz.

Megkérni meg lehet, legfeljebb nemet mond, ha nagyon szoros neki a határidő, és már 3 kuncsaft várakozik pl. De ha meg se próbálod, akkor sose tudod meg. :D Fáj, fáj, de azért túl lehet élni amúgy, nem? ;)

Ha meg ennyire fáj, otthon inkább ne próbálkozz, mert úgyse jutsz a végére. :D Lassan meg végképp nem szabad tépni, mert nagyon csúnyán be tud gyulladni és tovább is szenvedsz vele. :S

2012. júl. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Persze,hogy meglehet.

Mikor először voltam,kb.13 évesen,még a könnyem is kicsordult,annyira fáj.Be is durrant az összes szőrtüsző.

Mára már nem fáj.Nem mondom,hogy jó érzés,mert kellemetlen,de nem fájdalmas.

Nekem nagyon sokat ritkult a szőr,és sokkal puhább lett,nem olyan drótkefe szerű :D

2012. júl. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Persze, túl lehet élni, csak nagyon-nagyon rossz.

Köszönöm az őszinte választ! :)

2012. júl. 22. 17:45
 7/7 A kérdező kommentje:

Ennek örülök, akkor reménykedem, hogy egyre jobb lesz. :) Én is majdnem sírtam legelőször. :( Ha esetleg megkönnyezem a gyantázást, az nagyon gáz? Mit gondolna a kozmetikus?

Köszönöm a választ! :)

2012. júl. 22. 17:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!