Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Körülbelül mennyibe kerül a...

Körülbelül mennyibe kerül a póthaj felhelyezése és fáj?

Figyelt kérdés
vállig érő hajam van és póthajat szeretnék ( mellemig érőt vagy mellem alattig az mindeggy. Mennyit kéne gyűjtögetnem és fáj-e?? SÜRGŐS VÁLASZOKAT KÉREK SZÉPEN! :)
2012. júl. 21. 19:37
 1/9 anonim válasza:
dehogy fáj.miért fájna?:D hát tincsenként-150-300ft ig terjed az ára..és elég sok tincs kell..nem kevés pénz egy ilyen móka:)
2012. júl. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek 130 tincs volt és nem tűnt valami dúsnak...
2012. júl. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
és milyen summát elkérnek egy ilyen beavatkózásért...:)
2012. júl. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És a csatos? Az milyen?
2012. júl. 21. 20:36
 5/9 anonim ***** válasza:
a legtermészetesebb és legjobb az európai tincses póthaj..ez elég drága, hogyha mondjuk csak alkalmakra szeretnéd,akkor jó a csatos is.
2012. júl. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A leírtak alapján neked kb. 50 centis póthaj kellene. Ennek az ára 20-60.000 Ft-ig terjed (minőségtől függően).

Ehhez jön még hozzá a felrakási díj, ami általában 10-15.000 Ft.


Itt még nem érnek véget a kiadások, mert különböző ápolószerek szükségesek ahhoz, hogy a póthaj szép maradjon. És ugyebár amikor leszedeted, akkor is elkérnek egy bizonyos összeget.


Egyáltalán nem fáj a felrakás, csak időigényes.

2012. júl. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem varrott póthajam van, tehát nem tincses. Én a Beauty Express-ben vettem akciósan a hajat (90 gramm, 45 cm), ebből 3 sor tresszelt haj jött ki, ez került a tresszeléssel együtt 30 ezer Ft-ba. A fodrászom 1500 ft/sor árral dolgozott. Viszont nekem alapból elég sok hajam van, ezért bőven elég volt a 90 g, és mivel alacsony vagyok, nekem a 45 cm-s haj a mellem alá ér. Maga a haj amúgy nagyon jó minőségű (magyar haj), és semmiféle speciális ápolást nem igényel, sima sampon-balzsam-pakolás kombináció teljesen megfelelő. 1 éve van fent és még mindig gyönyörű fényes. A tincses (hőillesztéses) hajjal kapcsolatban nincs tapasztalatom. De nekem jó a varrott, mert középbarna színű, így gyakorlatilag csak összefogott haj esetében látszik egy nagyon picit a varrás. Szőke, vagy világosabb haj esetén nyilván jobban látszana.
2012. júl. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem volt varrott hajam, én nem bírtam elviselni, egy hét után leszedettem.

Keratinos hőillesztéses már másodszor van, de sajnos tényleg nem olcsó mulatság, 100g hajat vettem kb. 30e ft.-ért (orosz, közepes minőség: szép, de elég könnyen kócolódik, szóval sokat kell vele törődni), és 15.000ért tincsezte ki és rakta fel a fodrásztanuló (!) csaj.

2012. júl. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nekem mikro gyűrűs van natúr európai hajat tettek fel kb.120 tincset,nagyon jó minőségű,ugyanolyan állagú és anyagú mint a saját hajam.40 centis van feltéve ami a mellem közepéig ér.a speciális szerekről annyit hogy azok inkább olyanoknak szükségesek akiknek hőillesztve van mert a kreatint sok anyag oldja ami a "sima" samponokban van.Én gliss kur termékekkel ápolom és a legfontosabb 28ezer volt cakkon pakk. ha érdekel írj privit és elküldöm a szalon címét meg a csaj számát aki csinálta! :)
2012. júl. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!