Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek az én hajam...

Szerintetek az én hajam hosszúnak mondható?

Figyelt kérdés
Elöl mell alá ér, hátul pedig a hátam közepéig.. ez akkor van így, ha picit hullámos. Ez középhosszú vag hosszú?

2012. júl. 21. 00:29
 1/7 anonim ***** válasza:

hosszú. :D

de szerintem nincs kőbe vésett mérce. ha egy térdig érő hajút kérdezel, akkor biztos közli, h fiam, ez még semmi. egy rövidebb hajú meg ámuldozik, hogy waaaaaa *.*

én legalábbis ezt tapasztaltam kb. :D

2012. júl. 21. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez már régen hosszú! :)
2012. júl. 21. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem hosszú
2012. júl. 21. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Persze, ez már hosszú :) Nekem is kb ilyesmi hosszú a hajam, (kivasalva derékig ér) és a fodrásznál már a legmagasabb kategóriát fizetem (tudod így van, hogy rövid, félhosszú, hosszú, extra hosszú)

Szóval extra hosszú hajad van! :D

2012. júl. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

De jó, :DDD és lenne még 1 kérdésem:

Ha masszírozom a fejbőrömet, mennyivel nő gyorsabban a haj?

Köszi a válaszokat, aranyosak vagytok! :)))

2012. júl. 21. 10:48
 6/7 anonim ***** válasza:

Az extra hosszú hajú vagyok xD :D

Elvileg gyorsabban nő, bárén is szoktam masszírozni, de nem vettem észre jelentősebb változást. Azt mondják a ricinus olaj sokat segít, heti 1-2 használattal :)

2012. júl. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nézz utána fodrászos vagy speckó oldalakon..) egyébkénnt a tied hosszú, a félhosszú az a vállig érő.:)
2012. júl. 23. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!