Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért olyan sima a hónalja...

Miért olyan sima a hónalja sok nőnek?

Figyelt kérdés

Most példaként Avril Lavignet tudom felhozni, akinek akármelyik videóját nézem, mindenhol olyan a hónalja, mintha még életében nem nőtt volna ott szőr:|.


A másik, hogy mit tudnék tenni az ellen, hogy ne nőjön be a szőr?


2012. júl. 19. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne! Hiába borotválom,sosem olyan sima,mint másoknak,a gyantát meg egyszerűen nem sikerült használni a hónaljamon és kozmetikus meg nincs a városban.Engem is érdekelne valami ötlet :)
2012. júl. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én epilálni szoktam, sokkal szebb lesz mint borotválva. Leszámítva az első 12 órát:)
2012. júl. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gyanta és utánna krémezni szokták. van ilyen porus összehúzó krém rá, h ne legyen foltos, meg nem tudom mi a neve de az is erre van.. :)
2012. júl. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én epilálom és attól puha és sima lesz. Habár szerintem tesznek rá alapozót vagy valamivel tuti lefedik, hogy olyannak látszódjon, amilyen.
2012. júl. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is epilálom, attól nagyon szép lesz (először piros pöttyös de az pár óra alatt elmúlik).

A klippeket ne vedd alapul, gondolom steril körülmények között alapozzák a testüket órákig :)

2012. júl. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!