Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyivel olcsóbb a fodrásznál...

Mennyivel olcsóbb a fodrásznál, ha nem szárítja be meg vasalja ki? hajvágás után

Figyelt kérdés
plussz ha eleve vizes hajjal mennék? vagy hülyeség , ugyanannyiba kerülne?

2012. júl. 19. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Max pár száz forint, már ha vállalja így.

De egy jobb fodrász nem enged ki olyan fejjel a szalonból. Ennyire ne legyél azért skót. :D

2012. júl. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
azt hittem hogy pár ezerrel kevesebb, de így tényleg röhelyes lenne :D
2012. júl. 19. 17:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Keress egy csak vágás szalont. ott nem mosnak, csak szárazon vágnak. vagy biohair-t, ott magadnak megszáríthatod a hajad.
2012. júl. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
pffff xD
2012. júl. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is csak a biohair-ről tudok, ahol külön ár van ha fodrász szárítja meg, ha beszárítja, illetve ha te magad szárítod meg (ott a szalonban).

Nézzd meg a honlapjukat, de a csak vágás kb 1500, beszárítással, mosással együtt (úgy is kérheted hogy csak vizezzék) 3500 körül is lehet. Azért van különbség! (Én még nem voltam ilyen szalonban csak hallottam)

2012. júl. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!