Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehetséges ez így? (lent)

Lehetséges ez így? (lent)

Figyelt kérdés
2 éve festem feketére a hajam, de szeretnék újra szép barna hajat. már látszik a lenövés, meg kicsit mintha barnás lenne a hajam néhol (lehet, hogy csak én látom így, a barátom azt moindja, hogy nem látszik, namindegy). szerintetek lehetséges az, hogy ha mostantól sötétbarna hajfestéket veszek és azzal festem fekete helyett, akkor idővel barna lesz, mármint hogy uyge ahogy nő le a fekete festék, ne fog látszódni? leszívatni nem akarom, se lenöveszteni, de ha ígfy nem lehetséges, akkor maradok fekete, mert az is jól áll, csak szeretnék változást a hajamban, mert már unom...
2012. júl. 18. 23:05
 1/1 anonim válasza:
Hát lehet hogy ha befested barnára csak foltokban fogja meg. Viszont ilyenkor ajánlják hogy szívasd le a hajad és utána fesd be---> nagyon roncsolja a hajt!! de egy próbát megér hogy befesd szerintem:)
2012. júl. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!