Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Megválhatnék vöröseslilás...

Megválhatnék vöröseslilás hajszínemtől hajradírral?

Figyelt kérdés
Kb. 2 hete festettem Palette Mousse Color violettel a hajam, de a lila szín helyett vöröses árnyalatot kaptam. Utána olvastam a L'Oreal Effasor hajradírnak. Sokan írták, h nem károsította annyira a hajukat mint a szőkítés. Az én hajamra is jó lenne? Milyen árnyalatot kapnék a radírozás után? S hogy a Jean's Color Violet befogná-e a hajam utána?:D

#haj #hajradír #festett haj #L'oreal Effessor hajradír
2012. júl. 18. 22:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát szerintem leszedné, esetleg egy kis vöröses árnyalat maradna hátra belőle. Viszont milyen alatta a saját hajad? Azt tudom hogy a Jeans Color csak szőkített hajra jó. Nekem is van olyan, a középbarna hajamat nem fogta be, csak miután kiszőkítettem.
2012. júl. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Gesztenyebarna hajam van,de 3evig fekete voltam:D az mondjuk biztos,h alul 2tincset kiszokitettunk(kb fel orat volt rajta a 9%-os) nagyon vilagosbarnasszoke lett a hajam es befogta a JC violet:D
2012. júl. 19. 13:24

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!