Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Most július 21-én leszek 12...

Most július 21-én leszek 12 éves és van pár pattanás az arcomon vagyis kettő. De nem tudok velük eggyütt élni . :$ milyen pattanás elleni szert ajánlotok?

Figyelt kérdés

lécci ha tudtok küldjetek róla linkelt is

előre is köszi 11/lány


2009. júl. 13. 15:54
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

Annyi ilyen van.Menj be a Rossmanba vagy a DM-be és találsz.

Mellesleg 12 éves koromba tele volt az arcom pattival,és most 15 évesen nincs már egysem,és hegek sincsenek mert nem kapartam.Ez természetes dolog,és ha elfogadod hidd el észresem veszed és elmúlik.

2009. júl. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el nekem az Ilcsi a legjobb, nagyon szépes a választék is a problémás bőrre.

www.ilcsi.com

2009. júl. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
jah és előre sok boldog szülinapot :)
2009. júl. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi:D
2009. júl. 13. 17:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Boldog szulinapot!!!!én clean and cleart meg garniert használok de nincsen csodaszer idovel elmulik csak ne kapagasd mert akkor helye fog maradni és csak az oylat nyomd ki amibe látod h van geny ,amuyg meg két patti semmiség ennek még csak orulj ...lesz még tobb is hidd el nekem csomó van és én 15 leszek szoval nyugi nem az a ketto nem sok és idovel átmétsz ezen majd elmulnak
2009. júl. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ilcsi-Fekete szappan..vagy kennyrá aloe verát
2010. jún. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!