Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csajok! Ajánlanátok egy jó...

Csajok! Ajánlanátok egy jó minőségű, de olcsó alapozót? (többi lent)

Figyelt kérdés
Most az Astor ecsetes alapozóját használom (shade árnyalat), nagyon jó minőségű, csak drága kb 3800 ft, meg kicsit csillog is... Ilyesmi színbe kéne (shade) és 2000 ft körül, aki tudna mondani nagyon megköszönném...
2009. júl. 13. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
olcsón nem fogsz kapni jó minőségűt :S sajna
2009. júl. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem tudom, hogy van -e hasonló színben, de az essence alapozók szerintem elég jók (én azt a hab állagút próbáltam, és tökéletesen megfelel). 1000 ft volt.
2009. júl. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én Maybelline Affinitone-t használok, nekem nagyon bevállt:) 1900 Ft vt Rossmannban, de utána láttam, hogy a DM-ben olcsóbb pár száz Ft-tal. Nézd meg több helyen.
2009. júl. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kérdező, az Astor alapozód, az ecsetes, azért csillog,mert az alapozó csillámokat tartalmaz, rá is van írva.Az Astornak van még egy nagyon jó alapozója, a Perfect Stay 24 hour, 100-as árnyalatot, a legvilágosabbat használom, nekem bevált. Az ecsetes, meg a Mattitude is. :) Ha bízol az Astorban és nem szarozod le,mint egyesek,akkor szerintem bátran válogass az alapozóik között.
2010. ápr. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!