Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A combomon látszik a szőr mit...

A combomon látszik a szőr mit csináljak? SOS

Figyelt kérdés

13 vagyok és anyum nem engedi hogy onnan leszedjem:(( nem nagyon erős mint egy majomnak, de azért természetes fénynél látszik:/ mit csináljak? a hajam szemem barna ezért még egy kis "bajuszom" is volt de azt csipesszel kiszedtem :D átok ez a barna haj...

SEGÍTSETEK!!!!:(



2012. júl. 13. 21:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan szőrteleníts ott is. :) Lehet picit fog szólni érte, de utána már nem tud semmit tenni. Velem is így volt. :) 13/L
2012. júl. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is szőrtelenítsd le. Gyantát vagy epillátort használj, azok folyamatos használat mellett ritkítják is a szőrt. A borotva csak erősíti, lehet ettől félt anyukád.

18/L

2012. júl. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 sweetsugar ***** válasza:
85%
Gyantával vagy epilátorral szedd le,anyukád utána nem tud mit tenni,és egy pici dorgálást megér ha téged zavar,nem?:)
2012. júl. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne nyúlj hozzá! Lehet nem is látszik annyira, csak magadnak nagyítod fel a témát. Én is így csináltam magamnak, most aztán epilálhatom elég gyakran, hogy ne legyen bunda, de a szőrbenövés így is csúnya. Visszagondolva nem is volt olyan szőrös, de aztán megerősödött és nem volt megállás.

Szerintem ezt a nyarat még húzd ki szőrös combbal, aztán ha jövőre sem változik a helyzet, akkor gyantát neki (de ne borotvát).

2012. júl. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!:))

hát azt csináltam hogy kipróbáltam a gyantát egy kis részen aztán ha erősebben ő vissza akkor hagyom :P

utolsó válaszoló: hogy érted hogy változna jövőre?

2012. júl. 14. 19:05
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Serdülő korban vagy változik a tested vele a szőrzeted is. Nekem is volt szőrös barátnőm, én hozzá nyúltam a combomhoz most csúnya, ő nem, neki pedig szép (nincs megerősödve, nem is látszik, talán kikopott vagy a hormonváltozások elmúltával gyengült növekedés - pontosan nem tudom).
2012. júl. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

értem köszönöm :)

hát egy kis részen opilca gyantával szedtem le és nem erősödik... szerintem leszedem az egészet :)

2012. júl. 17. 10:25
 8/9 anonim ***** válasza:
az opilca nagyon jó, én is azt használom:D meg x-epil
2012. júl. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

hát nekem annyira nem jó:/

azt írta hogy ha ragadós a gyanta akkor tegyük hűtőbe egy kis időre használat előtt... be is tettem elhasználtam már kb 6-ot és a következőt bontom, felrakom és nem lehetett leszedni mert túl ragadós volt és rajtam maradt az egész gyanta xD egy nagy rózsaszín folt xD de amúgy is első lehúzásra jó volt egy gyantacsík de ugyanazzal a gyantacsíkkal nem nagyon lehetett többször használni.. :/

te egyet hányszor használsz?nekem az volt a baj hogy ott hagyott egy csomó szőrt :// x-epilt még nem próbáltam lehet hogy megpróbálom majd.... de szerintem áttérek epilátorra :) vagy az nem jó?

2012. júl. 19. 14:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!