Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Póthaj kérdés? Hol, mennyiért,...

Póthaj kérdés? Hol, mennyiért, mekkorát?

Figyelt kérdés
Nézegettem neten póthajakat, de nem igazán tudtam leszűrni, mit is szeretnék. Most sötétbarna hajam van, és hajfestékkel világosítani szeretném középszőkére, világosbarnára,aranybarnára,mézszínűre, kb. ezek mondanák el a kívánt színt. Nincs túl hosszú hajam, váll alá érő, és ennél hosszabbra nem tudom megnöveszteni mert kezelhetetlen lesz.. Nem szeretnék túl hosszú hajat, legalsó sornak jó lenne egy kb. hátam közepéig érő haj, nem tudom, mennyibe kerülne, milyen módszerek vannak, és hol (kecskeméti vagyok) csinálnak ilyeneket. Nem ilyen hátsóig érő mű valamit szeretnék, csak a mostaninál kb. 20-25 centivel hosszabbat, és mivel dús, sok hajam van, így max. legalsó sorra menne. Valaki tudna segíteni a részletekkel?

2012. júl. 12. 15:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Na most azt írod dús a hajad, ha csak alulra raknál egy sor póthajat ami még 20-25 cm-el hosszabb is az marha nevetségesen nézne ki, mint egy rosszul levágott frizura.

Nekem nincs dús hajam, de minimum 3 sor haj kell bele hogy ne tűnjön fel hogy mű. Hogy mennyibe kerül az attól függ ugye milyet akarsz és hol csináltatod... keress egy fodrászt a környéken és kérdezd meg.

2012. júl. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!