Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A Syoss-tól a világos lávavörö...

A Syoss-tól a világos lávavörös színu hajfestekrol szeretnek informaciot?! Valoban szep szint eredmenyez? Tartos a szin?

Figyelt kérdés
2012. júl. 11. 22:03
 1/4 anonim válasza:
nekem egy hete lett befestve vele. nagyon nagyon gyönyörű szín :)
2012. júl. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szi,koszi a valaszod. Mar eltelt egy kis ido amiota befestetted a hajad,csak erdeklodni szeretnek,hogy mennyire kopik az ido teltevel illetve a mosasok hatasara?! Meg erdekelne, hogy milyen volt a hajad mielott befestetted(termeszetes vagy festett es milyen szinu),valamint roncsolta-e a hajad szerkezetet vagy inkabb apolta?! :) Koszi valaszod elore is. Szep napot.
2012. aug. 2. 08:50
 3/4 anonim válasza:

rettentő bizalmatlan voltam, mert a legutóbbi 'összerázogatós' hajfestéktől sötétpiros lett a hajam, pedig a dobozon és a színskálán is világos rézvörös szerepelt.

viszont hála a hosszú 7végének, és a munkarendemnek, nem igazán lesz esélyem a hónapban fodrászhoz vagy fodrászkellékeshez eljutni, így ma rászántam magam, befestettem Syoss 8-4 -el.

Nagyon nagyon szép színe lett, olyan, mint amilyen a dobozon, pedig a hajtövem elég sötét barna volt már.

2012. aug. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy itt kérdezem, de kedves utolsó! a sötétbarna hajtöveidet ugyanúgy festetted, mint a haj többi részét, vagy azon többet hagytad rajta?
2012. aug. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!