Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fekete hajba szőke melír?...

Fekete hajba szőke melír? Hogy állna?

Figyelt kérdés
2012. júl. 11. 19:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Bizony, úgy tönkre fog menni a hajad, hogy ha hozzáérsz, letörik. Nekem is voltak már szőke tincsek a hajamban, de megesküdtem, hogy soha többé. Annyira szálkás, száraz még sosem volt a hajam, mint akkor. Ráadásul az én hajam világosbarna, nem fekete.
2012. júl. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
rosszul
2012. júl. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Csupán egy kérdés volt, nem azt jelenti, hogy rögtön megyek és megcsináltatom. :) az egyik válaszolóval nem értek egyet: a szőkében igenis jól mutatnak a fekete tincsek!

nem egészen fekete a hajam, igaz, volt festve feketére, de már-már kikopott. (márciusi festés) sötétbarna a hajam, majdnem fekete. azért tettem fel a kérdést, mert majd szeretnék vörös illetve narancsos (rézvörös) tincseket alulra, és ehhez viszont ki akarom szívatni a hajam, hogy élénkebb legyen a szín. Csak ugyebár nem tudom meddig bírná a festék, mikor kezdene kopni, mert nem szeretnék kifakult, szőkés tincsekkel rohangálni ha esetleg épp elfogy a festék. Így akkor marad az a terv, hogy nem szivatom le a hajam. Köszi a válaszokat!

18 múltam, vállam alá ér a hajam.

2012. júl. 12. 14:58
 14/15 A kérdező kommentje:

Kép az elképzelésről:


[link]


[link]



Nekem az utóbbi képnek a színei nagyon tetszenek, de azt a rézvörös színt csak leszivatással lehet megoldani, vagy nem feltétlenül kell?

2012. júl. 12. 15:03
 15/15 anonim ***** válasza:

Szerintem én voltam az, akivel nem értettél egyet.


Én csak elmondtam a véleményem, végül is te kérdezted, hogy milyen lenne. Ha viszont neked tetszik úgy, akkor hol a probléma? Az a lényeg, hogy te jól érezd magad és neked megfeleljen!

2012. júl. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!