Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Napozáshoz is használható...

Napozáshoz is használható szolikrém? Ér valamit is?

Figyelt kérdés

Australian Gold szolikrémet vettem, mert nagyon nehezen barnulok, és gyorsan el is megy a színem.

Sajnos nem telik kétnaponta szolira, így marad a napozás, délután 3 tól 4 ig szoktam háton feküdve, majd hason is 1 órát, ezt kb kétnaponta, de nem nagyon látszik meg...

Szoliba hetente szoktam, hogy az alsónadrág rész se legyen hófehér :)

Valami tippet szívesen elfogadnék, hogy gyorsabban barnuljak, mert az arc bőrömnek esze ágában sincs barnulni, még krémmel se nagyon. :(

Meguntam, hogy fehér a bőröm.

Köszönöm szépen a válaszokat! 20/F



2012. júl. 11. 12:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem,mert szoláriumhoz fejlesztették ki nem a naphoz.Napozáshoz naptejet vegyél.
2012. júl. 12. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia!Napozáshoz én semmiféleképpen nem ajánlom a szolizás előtti krémet, hiszen nem tartalmaz fényvédőt. Mindenféleképpen faktoros naptejet kell venned, hiszen csak az ad védettséget a bőrödnek a káros sugarakkal szemben. Én azt tanácsolom, hogy az Australian Goldnak van olyan napteje amiben van plusz bronzosító, így már a krém használatával is kap egy szép bronzos színt a bőröd, de védve is van :)
2012. júl. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2012. júl. 13. 17:01
 4/6 Lara86 válasza:
Az a naptej tényleg nagyon szuper! Nekem is van és az ára is jó... ;)
2012. júl. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Nicole0605 válasza:

Semmiképpen se használd szerintem a szolizás előtti krémet napozáshoz... nem arra van kifejlesztve....

De ha nehezen barnulsz hallottam arról hogy van az Australian Goldnak egy olyan szolikréme ami szoli nélkül is barnít és megtartja a színedet.Duplicity talán ilyen lila tubusos:) nézz utána hátha jobban segít hogy elért az "álom színedet":))

2012. júl. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én is járok szoliba, de én sem olyan sokszor. Próbáld ki ezt az avontól a sun+ maxi tan olajos napbarnított bőrszínt élénkítő sprayét. Pár óra napozással gyönyörű barna leszel tőle. Csak ezt veszem, kipróbáltam már több drágább terméket (pl hawaiian tropic) de ez vált be a legjobban :)
2012. júl. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!