Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Most mennék először kozmetikus...

Most mennék először kozmetikushoz?

Figyelt kérdés
Problémás a bőröm. Elég sok a mitesszerem és van pár apró pattanásom is. Itt-ott régi pattanások helyei is látszódnak. Szóval elég alapos kezelésre lesz szükségem úgy érzem. Ha odamegyek, akkor mit kellene mondanom? Mit fog csinálni? Gondolom olcsó sem lesz.. és ha most valamennyire rendbe teszi az arcom, akkor mennyire lesz csúnya a következő napokban?
2012. júl. 10. 10:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem tini kezelést kérj vagy alap kezelést

Először krémeket tesz rá majd kipárolja kinyomkodja utána újból krémet tesz rá ami gondolom fertőtleníti.

4000 Ft fizetek de a szemöldökömet is kiszedi.

Másnapra jól fog kinézni nekem 1 két helyen látszik meg a 2. nap.

2012. júl. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 sweetsugar ***** válasza:
53%

Szerintem először mindenképp jelentkezz be,nem tudom,hogy mennyire elfoglalt a kozmetikusod,de azért egy arckezelés nem 10perc főleg ha nagyon problémás a bőröd(,akkor 1,5-2óra is lehet).Rögtön amikor felhívod ,akkor mondod,hogy egy arckezelést/arctisztítást kérsz,nem tudom,hogy nálatok,hogy hívják:)Az nap odamész,lemossa rólad az alapozót,ha van rajtad,elkezdi masszírozni,felpuhítja a bőröd,majd mész gőzölni 10-15percet,minél tovább vagy a gőzben annál puhább lesz az arcod,könnyebben jönnek a miteszerek és kevésbé fog fájni:)Ez után jön a legfájdalmasabb rész a nyomkodás.Végén pedig vio,meg pólusösszehúzó,gyulladás csökkentő krémek masszírozása.Nekem régebben,ameddig elég problémás volt a bőröm kellett 4-5nap,hogy újra a régi legyen,de a 3.nap után már nem volt olyan vészes.Most ,hogy már viszonylag elég szép a bőröm,csak miteszereim vannak így már a 2.nap nem is látszik:)

Nekem 3150szokott lenni,de én vidéken lakom,helyenként változik.

Ügyes légy:*

2012. júl. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tudja majd mit kell használnia. Amúgy gőzöli,nyomkodja meg krémeket használ. Határ a csillagos ég én 2400at szoktam fizetni,régi kozetikusomnál 5600 volt.
2012. júl. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm. Most már nagyjából tudom mire számítsak. :)
2012. júl. 10. 13:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!