Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyenre vágassam hogy ilyen...

Milyenre vágassam hogy ilyen legyen? Hogy van neki megcsinálva a két képen?

Figyelt kérdés

1.:

[link]


2.:

[link]


Hogyan vágassam ilyenre a hajam? Milyen frizurát mondjak a fodrászomnak?

És hogyan csináljam meg ilyenre? Mire lesz szükségem hozzá?

Köszönöm a válaszokat!! :)


2012. júl. 8. 13:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Tépettet kérsz és elviszed a képet megmutatni a fodrásznak.

Hajvasaló, és nem árt egy hőálló spray sem otthonra. Én ezt házilag megtudom csinálni egy borotvával.

2012. júl. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ahogy az első mondja, de ha azt mondod a fodrásznak, ,,emo" frizurát akarsz is ezt vágja. otthonra hajvasaló, tupírfésű, hajlakk kell, és sok gyakorlás, a youtubeon vannak videók a tupírozásról
2012. júl. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És ezt félhosszú hajból meglehet csinálni? [link] Kb ilyen, sötét barna. Oldalt fufru ilyesmi kell? Egyébként 14 éves vagyok :)
2012. júl. 8. 13:33
 4/6 anonim ***** válasza:
meg, de rövidebb lesz picit. Igen ez egy oldalfrufru, de az ,,emo"ból ezt is tudni fogja a fodrász.
2012. júl. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]

itt nézz körül, mindenféle színben és hosszban van ilyesmi

2012. júl. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy egyszerű fodrásznak fogalma sem lesz milyenre vágja ha csak azt mondod neki emo frizurát akarsz. Főleg hogy abból is van rengeteg féle. Ha ilyen hajat akarsz akkor vidd el ezt a képet neki, hogy ilyet akarsz. Én is képet vittem mindig. Az a legjobb. Egyébként ezt ilyen állapotban tartani marha nehéz, kb 1 órával korábban kell kelned minden nap hogy kivasaljad, tupírozzad, meg a többi. Kell rá wax, hajlakk, hajhab... pff, nem rossz ez a haj, de ennyi kínlódást nem ér meg.
2012. júl. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!