Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van, aki most lesz 9-es és...

Van, aki most lesz 9-es és nem szőrteleníti a lábát rajtam kívül? (Minden lány véleményét várom)

Figyelt kérdés
Mit szólnátok hozzá gólyatáborban? (mellé elég duci vagyok)
2012. júl. 7. 20:41
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

2 éve felhoztam hogy zavar hogy túl szőrös a karom és azt mondta hogy a tesója is leborotválta és megerősödött a szőre és nem szőrteleníthetem magam sehogy.

Mellesleg sminkelni is szeretném magam egy kicsit de mivel ő nem szokta magát ezért nekem se enged semmit.

A női dolgokat rosszul kezeli nagyon mg. nincslánytesóm se. Mindig a legrosszabb helyeken hozza fel az ilyen témákat.

2012. júl. 7. 22:45
 12/18 anonim ***** válasza:
Miért kéne anyukáddal megbeszélni? Bemész a boltba, veszel hideggyantát (a borotvát tényleg hanyagold), és leszeded. Szerintem ne hagyd szőrösen, mert ha kifogsz a gólyatáborban valami rosszindulatú suttyót, még érettségin is te leszel az egész iskolának "A Szőröslábú Lány".
2012. júl. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 sweetsugar ***** válasza:
Hát szerintem nincs sok ember,aki 9.es korára nem szőrtelenít.Én 12éves korom óta gyantázom.Anyukáddal nem muszáj megbeszélned,hogy veszel egy hideg gyantát vagy elmész kozmetikushoz(borotvát hanyagold),merre nincsen hozzá igazából semmi köze.Nem akarok pesszimista lenni,de az emberek megjegyzik,hogy nem volt leszedve a lábad és vagy kibeszélnek vagy el is kezdenek csúfolni.Az első benyomás nagyon fontos főleg egy új helyen!Az első napod fogja igazából meghatározni a helyed az osztályban!(legalábbis nálunk így volt)
2012. júl. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Engem 8.-ban kezdett el szekálni egy csaj, amikor nem volt leszedve a lábam. Alibinek azt használtam, hogy tél van és azért nincs. Utána tavasszal azonnal elkezdtem. És sokkal jobb. :)

Először szerintem kozmetikushoz menj el, nálunk nem tudom pontosan mennyi, nekem egy hónalj+láb szokott 1500,- lenni, szóval abszolút nem is drága. :)

2012. júl. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Fééééleeeeeeeeeek
2012. júl. 8. 10:47
 16/18 anonim ***** válasza:
Ha sötét-, nagyon látható, akkor érdemes leszedni. Gólyatábortól függetlenül. Anyukáddal, ha nem fogékony a témára, mert neki ez soha nem volt fontos, akkor nem kell megbeszélned, Vegyél egy borotvát, zuhanyozás közben óvatosan szedd le és kész.:)
2012. júl. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Mitől félsz? :) Ha elmész, megcsináltatod, utána anyud nem tud semmit csinálni. Fájni meg nem fáj annyira nyugi, nyilván nem kellemes, de simán kibírható. :)
2012. júl. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Natali'e válasza:

a borotvától csak mégjobban fog erősödni.. epilláld. Igaz fájdalmas, de megéri, mert egy idő után már nem is fog szőr nőni a lábadon..:3

17/L

2012. júl. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!