Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, nektek milyen a...

Lányok, nektek milyen a lábatok szőrtelenítés után kb két nappal?

Figyelt kérdés
Jó alakom van, mégse merek rövidnacit felvenni, mert pöttyös a lábam és fehér vagyok (epilálok, aztán másnap, amikor megyek el, le is borotválom, hátha éjjel kinő még pár szőröcske). Mit tudok ez ellen tenni? A szőrtelenítő reklámokban tényleg olyan sima a modellek lába, vagy az csak trükk? Szeretném mutogatni a szép dolgaimat, amíg még nem vagyok szottyos. :) Ötleteket, tapasztalatokat, észrevételeket szeretnék Tőletek. Köszönöm előre is. Ja és a nájlonharisnya nagy hülyeség így nyáron? És használ valaki bőrolajat, hogy fényes legyen a lába?
2012. júl. 2. 17:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Én borotválom,és két nappal utána már nagyon látszik,mivel fekete és nagyon erős.Igazság szerint minden nap le kellene borotválnom,de azt már nem,inkább legyen borostás.A gyantától,epilátortól sokáig pöttyös volt,és csak akkor múlt el ha már nőtt ki a szőr,szóval én inkább borotválom.
2012. júl. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nálam is ez a gond, bár, amióta hintőporozom, szerencsére visszaszorult a pöttyöződés. Minimálisan látszik, de ha barnulnék, már nem tűnne fel.


Ártani nem árt a hintőpor, 1 próbát sztem nálad is megér:).

2012. júl. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen, a hintőport javasolták régebben is... Előtte kell vagy utána rátenni?
2012. júl. 2. 17:54
 4/9 anonim ***** válasza:
valami bőrpuhító testápolót is kenj a lábadra. amúgy a szőrtelenítő reklámokban lévő modellek nyilván nem krémmel meg borotvával csinálják a lábukat :D
2012. júl. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Utána.

Előtte való napokban meg tényleg kezelheted bőrpuhító testápolóval, ha ezt nem szoktad, az is enyhíti a bőr "traumáját".

2012. júl. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hm, hát köszönöm. Nők Lapja Fórumon olvastam az előbb, hogy valakinél csak a borotva jön be, bármennyit is próbálkozik az epilálással. Csak én meg nem tudok borotválni, szétvagdosom magam (ehhez elég tehetségem van), szóval grrr... Utálok ezzel bíbelődni.
2012. júl. 2. 18:04
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem csoda, ha az epilált lábadat tovább irritálod a borotválással...! Micsoda ostobaság? És ráadásul a borotvától lesz tüskés, szúrós. Amilyen szőrhosszt epilátor után észre se veszel, borotva után már érezni...
2012. júl. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem tartom azért ostobaságnak, hogy másnap leborotválom azt, ami éjszaka előbújik. Nem nő egyszerre sajnos minden szőröcském, ez van. Mi értelme az epilálásnak, ha mégis van itt-ott egy kis szőrcsoport? Nem pihéim vannak, erős feketék.
2012. júl. 2. 20:50
 9/9 anonim ***** válasza:
Szőrtelenítés után 2 nappal még simán felveszem a rövidnacit úgy, hogy előtte nem borotválkozok. Igaz nagyon pici borosta már megjelenik, de nem észrevehető, szóval nem izgatom magam rajta.
2012. júl. 3. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!