Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » BARNULÁS! Az arcom miért nem...

BARNULÁS! Az arcom miért nem akar lebarnulni? Mit tudnék tenni, h az arcom is lebarnuljon?!

Figyelt kérdés
2012. júl. 2. 14:02
 1/6 anonim ***** válasza:

ugyanez a bajom rohadtul idegesít..Tegnap egésznap napoztam mindenem szép barna lett az arcom meg fehér maradt,púdereztem be hogy ne virítson a fejem...

pedig semmi smink nem volt rajtam meg 1x kentem be naptejjel.

2012. júl. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálam is ugyanez van! :( Szoliba is járok rendszeresen a napozás mellett, de az arcom nem barnul le. Ha sikerül egy kis színt az arcomra szedni az is tuti 2 nap múlva már meg sem látszik. Bezzeg a szeplőim eléggé kijöttek, valószínűleg ezért nem is barnul az arcom. Ezért nálam is marad a púderes megoldás, de ebben a tikkasztó hőségben meg elfelejthetem. :(
2012. júl. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
én nem szolizok,hanem így natúrba tolom ,de kiakasztó van amikor tök jól lebarnul az arcom is este fürdésnél SIMA VÍZZEL megmosom és az arcom máris olyan mintha nem is barnultam vna fehér lesz :|
2012. júl. 2. 14:18
 4/6 anonim ***** válasza:

2. milyen púdert használsz? Én találtam egy nagyon jót ami tart egésznap ilyen melegben is,Vivien márkájú illatszeresnél vettem 600 ft és fedi a bőrhibákat is ezek mellett.

Bocsi az offért,csak hátha érdekel:)

2012. júl. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kvittagirl! Köszi a tippet! :) Utánanézek a helyi drogériában, hátha találok! Amúgy Essence púdert szoktam használni, de ebben a melegben nem ér semmit.
2012. júl. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ezt drogériában nem találod meg,csak illatszeresnél:)

Essence az nekem nagyon szar volt,1x használtam azóta is ott a polcon.

2012. júl. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!