Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Véglegesen elbsztam a hajam?

Véglegesen elbsztam a hajam?

Figyelt kérdés
Én hülye majom rajt hagytam a balzsamot véletlen napokig a hajamon kb 2 hete és 15 centinként törik.Teljesen száraz lett.Már 1 hónapja nem vasalom de a balzsamos dolog után kezdett ennyire törni.Elötte gyönyörű volt a hajam.Még a fodrász is dícsérte hogy milyen jól karban van tartva.De most :(. Mit tennétek? Ricinus olajra gondoltam.szerintetek?
2012. júl. 2. 10:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Hogy lehet VÉLETLEN napokig rajta hagyni? :OO Szerintem most egy darabig lehet jobb lenne ha semmit nem kennél rá..
2012. júl. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Azt én sem értem, hogy hogyan lehet véletlenül napokig a hajon hagyni a balzsamot.


Olívaolaj+tojás pakolás segíthet a hajadon.

2012. júl. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Véglegesen nem lehet elb.szni, majd kinő újra.
2012. júl. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezt hogy? Azt gondoltad, hogy ilyen rajtahagyós balzsam? :D

Elég ciki amúgy... Nekem is ki szokott száradni a hajam ha túl sokáig hagyom rajta a pakolást, de a túl sokáig is max fél óra. De ha megmosom még egyszer, és nem rakok rá semmit, utána jó lesz. Másik tipp, hogy ne fogd össze, csak jó vastag, laza gumival, mert a vékony gumiktól is törhet ilyen sérülékeny állapotban.

2012. júl. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ebbe mi a ciki?:D

Siettem és elfelejtettem hogy tettem rá balzsamot és beszárítottam.Utána teljesen kiment a fejemből

2012. júl. 2. 17:26
 6/6 anonim ***** válasza:
Bocsi, a cikit nem úgy értettem... Hanem hogy gáz a helyzet = rossz dolog történt. Legalábbis mifelénk így is használják. o.O
2012. júl. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!