Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan kezdjek hozzá az intim...

Hogyan kezdjek hozzá az intim gyantázáshoz?

Figyelt kérdés
A borotválásból már elegem van, másnap már szúr, szeretném legyantázni odalent, viszont nem tudom hogyan kezdjek hozza, hogyan érdemes. Merről merre. Segítene valaki, hogy ti hogy szoktátok?
2009. júl. 8. 23:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Én hideggyantát használok.Először felvágom a gyantát kb 4 részre.Így könnyebb dolgozni vele.Kettészedem őket,majd az egyik felét rárakom a szőrökre.Alaposan rányomkodom,de nem hagyom rajta sokáig,majd egy határozott mozdulattal a szőr növekedésével ELLENTÉTES irányban lerántom.Ha rántás közben megakadsz,akkor nyomd vissza újra a gyantát és próbáld meg még egyszer lerántani!


Ha hosszúk a szőreid akkor vágd le kb 4 mm-re.Eleinte nehéz lesz,de majd belejősz!

2009. júl. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A hideg gyantát eddig csak lábamon próbáltam, de nekem az nem szedte le. Elég erős szőrtüszőim vannak mindenhol sajna. Meleg gyantával viszont nem tudom merjek a próbálkozni, hisz köztudott, hogy mindenhova ragad, és lemosni nem lehet, szóval kicsit tartok tőle, viszont a környéken nem ismerek kozmetikust aki vállalna ilyesmit :S
2009. júl. 9. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!